Wpis z mikrobloga

@ponton: nie ma regionalnych sensownych gazet.

Albo sa balwochwalcze, ale przypominaja faktoid.

gazetawroclawska.pl - ble

gazeta.pl - rowniez

wroclaw.pl - tuba propagandowa

tuwroclaw.com - niby sa informacje i fajne artykuly dot zabytkow wroclawia i historii, ale tez jakos tak malo i dziwnie.

Nie wiem z jakich serwisow mozna by jeszcze korzystac, naszemiasto to chyba to samo co wroclawska.
@Styrmir: Nie byłem nigdy na masie, ale mój brat wybrał się po raz pierwszy tydzień temu i mówił, że nie jest tak strasznie jak wszyscy opowiadają. Policja pilnuje kolumny, turyści machają, korki najwyżej na kilka samochodów. Może też przesadza w drugą stronę. Nie dowiem się, dopóki sam nie sprawdzę ( ͡º ͜ʖ͡º).

@ponton: @PurpleHaze: Dużo wartościowych informacji o inwestycjach etc. można znaleźć na forum
okulary na oczach, sluchawki na uszach i zapier... pieszy


Szkoda pieszego ale tak kończą święte krowy łażące to z lewej to z prawej strony ( w dodatku zupełnie nieoznakowani ). Poruszając się po drogach wszyscy uczestnicy mają obowiązek stosować się do zasady "ograniczonego zaufania". Piesi stawią się w sytuacji, że powyższa zasada obowiązuje tylko zmotoryzowanych ich nie. No ale czego od nich oczekiwać skoro poruszają się po drogach publicznych i niby ścieżkach
też mnie to zastanawia, że moga wszystko BA! nawet wiecej niż samochód a np. obowiązku płacenia ubezpiecznia, posiadania karty pieszego gdzie nauczą takiego, że jak jest czerwone to wypadałoby stać a nie przemieszczać między ulicą (bo tam czerwone) a chodnikiem (bo tam akurat zielone) i obowiązku noszenia kasku!!!


Piesi kto teraz obwinicie?


Pieszy pewnie szedł z sluchawkami na uszach i czeronym swietle bardzo dobrze mam nadzieje ze dlugo nie będzie mógł chodzić
@TomekPL-V70: Gazeta na bieżąco może mieć złe dane, ale ta nieuzasadniona nienawiść do rowerzystów to się na główną nadaje. Albo nawet lepiej - w wersji poprawionej przeze mnie powyżej, by zgadzała się z artykułem.
@TomekPL-V70: to już wiem czemu stałem rano w korku ;/

Jakoś mnie to nie dziwi ludzie na tym skrzyżowaniu w ogóle się nie rozglądają, jak jeszcze mieszkałem obok i chodziłem tam na tramwaj to średnio raz na miesiąc dochodzi do sytuacji że tramwaj ledwie co wyhamował.

Za gówniarza jak szedłem tamtędy do szkoły to facet przede mną tak się wpieprzył że odrzuciło go kilka metrów dalej na barierki, trup na miejscu.