Wpis z mikrobloga

@DrFly: wszyscy klienci dawnego Aster, którzy podpiszą umowę z Netią, mogą bez konsekwencji rozwiązać umowę z UPC Polska (niezależnie od rodzaju łączącej ich obecnie umowy z UPC Polska)

WTF?
@bohemot44: Pisma nie dostałem i mam #boldupy bo oferta jest zajebista, teraz za najnizszy pakiet w upc płacę 129 (jest za 100 ale tylko dla nowych klientów). Szkoda, bo byłem w Aster wcześniej i myślałem, że się załapie.
@DrFly: @bohemot44: @unstyle: Trochę w temacie - dotychczas w mieszkaniu miałem net z UPC, współlokatorka, która przejęła umowę teraz wymyśliła sobie net z Netii i pytanie - czy odczuję jakąś wielką różnicę w użytkowaniu? Mam na myśli jakieś jazdy w stylu - prędkość neta niedostosowana do prędkości z umowy, awarie itp.
@unstyle: nie, ale w tej konkretnej lokalizacji tak, mają nawet takie same modemy jak w upc, tylko soft sobie zmienili

@DrFly: możesz sprawdzić na infolinii, pisma były wysyłane jakiś czas temu

@kosmiczny_uchodzca: jeżeli na tych samych łączach, to nie powinno być problemu jeśli chodzi o niewłaściwą prędkość, ale jak to będzie z awariami to nie wiem, w sumie tylko tam netia ma taką technologię świadczenia usług chyba więc może