Wpis z mikrobloga

Słuchajcie - czy byłby sens, gdybym wprowadził tag, w którym toczyłyby się tylko normalne dyskusje bez śmieszkowania i wyzwisk? Same argumenty. Powiedzmy, że taki tag nazywałby się #debatacalki i wypowiedzieć mógłby się w nim każdy pod warunkiem, że będzie używać argumentów, a nie memów i "xD". Ja we wpisie podawałbym tylko temat i powiązane suche fakty. Na przykład "Czy Polska powinna inwestować w elektrownie atomowe?". Poziom zapewniłbym poprzez usuwanie komentarzy niepoważnych. Brakuje takich tematów na mirko, bo króluje śmieszkowanie.

Dobry pomysł, czy dać se spokój?

#neuropa #4konserwy
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FilozofujacaCalka: w praktyce też był fauernabali :P Nie ze wszystkim to wychodzi. Ale generalnie dobrze jak będzie coś sensownego na mirko. Chyba, że będziesz usuwał komentarze, które Ci nie pasują bo jesteś lewakiem i usuniesz posta prawaka lub na odwrót.
  • Odpowiedz
Serio?


@FilozofujacaCalka: nie wiem :) Mało Cię kojarzę (wybacz, nie zwracam uwagi na nicki ), więc nie wiem co tam Ci siedzi w głowie :P Mało jest takich "dyskutantów", którzy chcieliby tylko słuchać komentarzy od swoich koleżków, a nie otwierać się na dyskusję z przeciwnikami danej tezy?
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: niektórzy tu się zachowują jakby był jakiś limit na tagi i przeszkadza im, że tworzysz sobie swój pod którym prowadzisz dyskusję;] Nie wiem teżpo co ktoś inny miałby tworzyć wpisy pod tym tagiem, skoro to może być typowy tag personalny typu kaktuswnorwegii, feuernabali, opowiescodrene (xD), którym zamiast opisywać swoje przygody podajesz temat do dyskusji na określonych zasadach. Ja tam się raczej nie będę udzielał ale pomysł raczej dobry bo
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: Może pisz w pierwszym poście od razu temat następnego wpisu, (wrzucasz zawsze o tej samej godzinie)? Jak ktoś chce np podyskutować o czymś o czym ma pojęcie to będzie wiedział, że jutro będzie jego temat i nie przegapi
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: jak będzie więcej usuniętych, bo śmieszki Ci na siłę psują dyskusję to sama potrzeba skrolowania przez 10 stron zniechęci kogokolwiek. Albo będą płacze, czy jakiś komentarz był jeszcze śmieszkowaniem czy już poważną opinią.
  • Odpowiedz