Wpis z mikrobloga

Słuchajcie - czy byłby sens, gdybym wprowadził tag, w którym toczyłyby się tylko normalne dyskusje bez śmieszkowania i wyzwisk? Same argumenty. Powiedzmy, że taki tag nazywałby się #debatacalki i wypowiedzieć mógłby się w nim każdy pod warunkiem, że będzie używać argumentów, a nie memów i "xD". Ja we wpisie podawałbym tylko temat i powiązane suche fakty. Na przykład "Czy Polska powinna inwestować w elektrownie atomowe?". Poziom zapewniłbym poprzez usuwanie komentarzy niepoważnych. Brakuje takich tematów na mirko, bo króluje śmieszkowanie.

Dobry pomysł, czy dać se spokój?

#neuropa #4konserwy
  • 120
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Piszę tu, bo nie chcę śmiecić tam. Postaraj się po prostu coś wnosić do tematu. Nie skasowałem twojego drugiego komentarza, bo coś wnosił. A "powinien to być pokój na świecie" to takie trochę ten. Przypominam, że to pierwszy wpis testowy, więc nie gniewaj się.
  • Odpowiedz
Tworząc tag ze swoim nickiem #debatacalki zamykasz za sobą drzwi, bo nikt innyny nie zaloży pod nim tematu tylko Ty.


@Artysta89: Taki też jest mój cel. Patrz co się dzieje z tagiem #powazne. To ma być tag autorski, ze wspólnymi zasadami dla wszystkich wpisów. Jeśli byłby wspólny, to mogłyby w nim dodawać wpisy takie osoby jak Axelio, które mają pół wykopu na czarnej. Gdzie w
  • Odpowiedz