Wpis z mikrobloga

Mówię teraz o odtwarzaniu filmów z pendriva. Mi oba formaty odczytuje bez zarzutu, warunek to żeby plik filmowy był nazwany identycznie jak i plik tekstowy.
@niunix: Ja robie tak samo, film + napisy na pena i pod telewizor ale wyjątkowo dzisiaj napisy nie chcą mi pójść - i txt i srt, zarowno w zapisie klatkowym jak i sekundowym
@Sixshoes Zakladam ze pliki nazywaja sie identycznie, nie pomyliles np duzego i z malym L. W takim razie jaki jest format filmu? Niektore formaty mi sie wgl nie otwieraja, inne czasami (mkv) tak wiec mozliwe ze ten twój moze blokowac napisy.
@niunix: tak tak, nazwa jest identico. pliki nazywaja sie Doctor.Who.2005-s01e04.Aliens.of.London.mkv i Doctor.Who.2005-s01e04.Aliens.of.London.txt

napisy w zapisie:

[3146][3158]Uderzyła cię!

[3160][3192]900 lat czasu i przestrzeni - jeszcze nigdy|nie uderzyła mnie czyjaś matka.

[3194][3210]- Twoja twarz.|- To boli!

[3212][3230]Co za facet!

i ich nie wykrywa :/
@jarbi @niunix @reboot

Zmiana [ na { sprawiła, że napisy zaczęły się pojawiać, ale telewizor zaczął je odczytywać po kolei, bez kolejności klatkowej.

Używajac na widnowsie napiprojekt ściagnałem napisy w kodowaniu czasowym i teraz działają poprawnie.

Wie ktoś jak ustawić Qnapi zeby tez pobierał napisy nie w formacir [00:00][05:00] tylko czasowym?
@Sixshoes: powiem tak, ja używam do ściągania napisów PymPlayer (tam mam włączoną konwersje napisów do SRT) i wszystko działa bez problemu.

Odnośnie firmware btw sprawdź na stronie samsunga, bo ta wykrywajka (nie mówimy oczywiście o sofcie smartv, ale o firmware tv) często nie wykrywa nowego softu.
@jarbi: Nie slyszalem nigdy o Pym Playerze. Jak ustawic tam konwersje napisow do SRT? Jezeli sprawdzi sie, to chetnie na niego przeskocze :)

Firmware ejst uaktualnione. Niestety TV dalej grymasi i odtwarza tylko te napisy ktore maja zapis czasowy :)