Wpis z mikrobloga

@Dzemus: może macie szkieletówkę postawioną akurat między tymi serwerami? Nie trzeba dużo szukać takich szkieletów w Warszawie jest kilka, głównie na uczelniach, testowałem na wacie nową sieć śmiga obłędnie ale wystarczy wyjść kawałek dalej w świat i już lipa :(
  • Odpowiedz
@WarsDman: nie mam pojęcia. Ogólnie to praktykuję w NVIDIA, spora firma, dużo budynków, nie wiem za dużo o sieci. Strzelam, że tak czy siak musimy mieć dobry internet, bo na pewno coś hostujemy (streaming gier jest chyba miasteczko obok), zresztą pracuje u nas jakoś pare tysięcy osób.
  • Odpowiedz
@Dzemus: Takie osiągi masz tylko wtedy kiedy serwer testujący Speedtest znajduje się blisko. Generalnie żaden problem mieć takie wartości nawet w Polsce. Jak mi dzisiaj uruchomią uplink to Thinxa to też mogę Ci taki screen rzucić - być może ping nie będzie 2ms ale przepustowości nie gorsze na pewno.
  • Odpowiedz
@brokenik: serwer speedtestu jest w San Francisco, nasze budynki w Santa Clara

@dawidf: to w sumie nic szczególnego, mnóstwo Polaków praktykuje w KRzemowej Dolinie (a w NV to już zatrzęsienie)
  • Odpowiedz
@WarsDman: Gdzie na wacie to testowałeś, w laboratorium? Przecież poza drzwiami laboratoriów to chodzi jakby chciało a nie mogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@damix: hehe no właśnie to jest problem Watu ;) w laboratoriach jest masakra... sprzęt mają potężny ale cholera wie czemu pochowany po piwnicach, między serwerami stoi taka sieć że poezją za grube miliony, serwerów aż nad to a stoją i nic nie robią... sieć szkieletowa stoi między budynkami a sztabem, centralka jest w budynku kryptologi nie daleko sztabu po prawej stronie nie pamiętam numeru, tam się wpinałem :)
  • Odpowiedz