Wpis z mikrobloga

@jascen: ja mam 170 i nie mam problemu z znalezieniem laski :) tzn jakis problem zawsze jest ale jak szukam to po miesiacu znajduje calkiem niezla cizie. W dodatku przytylem niezle teraz i brzuszek jest i co? 2 laski w ostatnich kilku miesiacach zaliczone. Grunt to nie bac sie one nie gryza i miec w miare dobra samoocene. Laski kochaja pewnych siebie facetow inteligentnych i zaradnych :)
  • Odpowiedz
@mlg20: no to fakt ale sa takie ktorym to obojetne lub wola niskich xD ale powiem ci co laski lubia najbardziej (to wazniejsze niz wszystko inne) - kasa, kasa, kasa x)
  • Odpowiedz
@sometwo: to pewniak , że laski kochają facetów drukowanych na banknotach NBP . Ważne żeby znaleźć taką , która pokocha Ciebie , a nie to ile masz kasy .To są zwykłe pustaki i blachary.
  • Odpowiedz
@nuwanda: dobrze wiedzieć, że po waloryzacji odstaję już 12 cm od normy zamiast 7 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niżsi panowie: Azjatki są niskie, miłe, skromne i nie mają tak #!$%@? we łbie jak Europejki i Amerykanki.
  • Odpowiedz
@abd00l3k: Nie wyśmiewam wad drugiej osoby, ale w zdecydowanej większości te wieloryby co chodzą po ulicach z hamburgerami w ręce i czteropakiem coli w kieszeni to są po prostu wady nabyte przez brak samodyscypliny i lenistwo . Dziękuję. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz