Wpis z mikrobloga

@nuwanda: Nie jestem pewien, czy to żart czy nie, ale na postrzeganie człowieka ma znaczenie szereg czynników (wizualnych i nie wizualnych :P) i w tenże sposób możesz człowieka dosć niskiego postrzegać jako wysokiego i odwrotnie ^^ Także 'wzrost bezwzględny' nie ma znaczenia :P
  • Odpowiedz
Ale jak się kogoś nie lubi to nie ciśnie mu się po atrybutach fizycznych tylko po cechach charaktaru i rzeczach, które w tym człowieku denerwują


@abd00l3k: jak się kogoś nie lubi na tyle żeby go obrażać to się ciśnie tak żeby jak najbardziej dopiec, wkurzyć i zranić;]
  • Odpowiedz
@abd00l3k: Ma się wpływ na urodę, jak się jest grubym - można schudnąć, wystarczy dobrze się ubierać, wp rzypadku kobiety fryzjer/makijaż i juz wygląda o niebo lepiej. Trądzik czy inne można wyleczyć - izotretynoina.

W przypadku facetów tak samo dobry ubiór i fryzjer, ogarniecie dentysty. Także ma się wpływ.
  • Odpowiedz
@psych00: Tak, ale na wzrost się nie ma wpływu. Masz rację, gruby może schudnąć, szczerbaty może ogarnąć szczękę, biedny może się ładnie ubrać lumpeksie, ale niski to by musiał sobie nogi wydłużyć. W sumie brzydki może zainwestować w operację plastyczną.. Morał z tego taki, że tylko niscy mają #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Mówienie ludziom z czego wolno się śmiać to oznaka #!$%@? umysłu. Jak rzekł Voltaire "Jeśli chcesz zobaczyć kto Tobą rządzi, sprawdź z kogo nie wolno Ci się śmiać". Śmieje się ze wszystkiego, nie mam problemu ze śmieszkami ze mnie, jestem poza kontrolą politycznej poprawności ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@psych00: No nie wiem czy zawsze ma się wpływ. Co w przypadku chudych dziewczyn, które są takie, bo taki ich typ budowy i ile by kebabów nie zjadły to i tak ciągle są ektomorficzkami. :P Okej, fryzura, makijaż, spoko, ale ludzie często myślą, że one chcą być takimi wieszakami, a w rzeczywistości wcale nie uciekają od jedzenia. I co zrobisz, nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz