Wpis z mikrobloga

Łódź pokochała woonerf. Będzie sześć kolejnych? Komentarz:

Szkoda, że przy okazji tego hura optymizmu zapomnieliście o likwidacji miejsc parkingowych. Nie wiem jak mogę skorzystać z tych knajpek a bywałem w Manekinie kiedy teraz nie mam gdzie zaparkować. Wygląda fajnie ale na wyglądzie się kończy. Jak przebudują Traugutta na woonerf to ciekawe gdzie się podziej sto samochodów które tam parkują. One się nie rozpłyną w powietrzu, musza gdzie znaleźć sobie miejsce. Piotrkowska zamieni się wkrótce na ulicę dla niezmotoryzowanych. Wracając do 6-sierpnia, żeby chociaż zamiast ruchu samochodowego na tej ulicy wywalili tramwaje z Zielonej to nie byłoby problemu. Tramwaj w Łodzi to największy korkotwórca, blokowanie całych ciągów przez jeden tramwaj z pięcioma pasażerami to standard.Władze miasta w kierowcach w ogóle nie widzą mieszkańca, byleby tylko zapłacił podatki i niech spada.


#lodz #woonerf #shitinternetsays
  • 9
@Przygoda: @fantomasas: Jak widzę takie komentarze jak z cytatu to mam wrażenie że piszą je osoby które są tak leniwe ze jak stanie 200m dalej to już będzie koniec świata bo musi się przejść, do tego pewnie z 5min będzie kombinował żeby znaleźć miejsce jak najbliżej miejsca gdzie chce iść a najlepiej to jak by zostawiał auto pod samym lokalem. Pomijam fakt że mały parking przy woonerfie jest, i nawet
@Przygoda: Jazda z okolic katedry więc centrum ( ͡ ͜ʖ ͡)

A to pokazuje dobitnie jak bardzo MPK ssie. Z okolic akademików na radiostacji rowerem do katedry w 14 minut najszybsze połączenie tramwajem według jakdojade to 33 minuty.