Wpis z mikrobloga

haha, jak mie r---------a ten cały "the fappening" to głowa mała. Banda przegro z całego świata zaciera kutasy, bo zobaczyli nago przeciętną z wyglądu hollywoodzką gwiazdkę. Rozumiem to jednak, naprawdę. To, co mnie natomiast r---------a, to otoczka, jaką wokół tego zrobili- jakby to było coś cool xD No k---a, siedzą miliony przegroli z kutasami na wierzchu, przeskakują z 4chana na r/thefappening i obspermionymi rękami piszą w podniecie posty, jaka cała ta akcja jest fajna i w ogóle, jakby co najmniej znaleźli lekarstwo na raka. Niesamowite. #oswiadczenie #celebgate
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZAPACH_STARCA: a mnie niszczy to ze jeden z drugim sciaga na dysk, wykradzione prywatne zdjecia, trzepie pod nie wora i jeszcze ma czelnosc pisac ze zdjecia "szmaciarskie" albo ze "powinna zrzec sie Oscara". Noz, k---a mac, sie w kieszeni otwiera.
  • Odpowiedz
@ZAPACH_STARCA: Złapałeś kogoś za rękę podczas trzepania? :D Założę się, że u 95% tych koniotrzepców te zdjęcia nie wywołają nawet erekcji, bo takie obrazki są mało ostre w dobie redtube'a.

I co dziwisz się, że jest hype na te wydarzenie? Nagie zdjęcia gwiazd. Na to zawsze był popyt.
  • Odpowiedz
@ZAPACH_STARCA: po części się zgadzam, z jednej strony tez sobie przejrzałem z ciekawości niektóre te fotki żeby zobaczyć, że te gwiazdy wyglądają jak zwykłe dziewczyny. A zgadzam się do tej całej otoczki i podniecaniem się tym i fappeningiem, jest tysiące w internecie ładniejszych dziewczyn, gołych i nie gołych. Zwykły zlot stulejarzy a afera nie warta więcej niż 5 minut uwagi, bez kutasa w ręce.
  • Odpowiedz
żaden wstyd, jedną dobrą rolę miała i przypadkiem Oskara dostała.


@ZAPACH_STARCA: Hehe wiem że na niektórych wioskach kina są trochę do tyłu, ale bez przesady.

A co do całego #celebgate, to ja się osobiście tym podjarałem i nie widzę powodu do wstydu. Nie chodzi o same foty, bo to raczej ciekawostka niż jakiś stymulant w dzisiejszych czasach xD Ale to, w jaki zajebiście błyskawiczny sposób internet zaczął
  • Odpowiedz
@ZAPACH_STARCA: oni by fapowali nawet jakby te zdjęcia nie wyciekły i co z tego? nie wiem co cię interesuje co inni robią w wolnym czasie, chciałbyś ich podglądać czy jak?
  • Odpowiedz
w jaki zajebiście błyskawiczny sposób internet zaczął się organizować


@introligat0r: Też mi wielka organizacja, robienie mirrorów zdjęć gołej baby. Imponujące jak zupa pomidorowa. To już ciekawszą organizacją były protesty przeciw ACTA, bo przynajmniej był w tym nieco głębszy sens, a i szum dużo większy moim zdaniem.
  • Odpowiedz