Wpis z mikrobloga

@Ghuthek: Po 4 latach lania w niego benzyny, 250 zł za 450 kilometrów, to wolę jednak założyć LPG. Nigdy nie byłem fanem gazowania ale samochód ma być praktyczny i porady "jak cię nie stać na benzynę do 'takiego' (:D) samochodu to kup skuter" możesz sobie wsadzić. Spalanie w mieście 10-12l, w trasie koło 8l to już dla mnie za dużo, już się nim nacieszyłem, potrzebuję teraz samochód na dłuższe trasy i
Ja kiedyś jeździłem na Fugazi firmowymi i nie ma o nich dobrej opinii. Wielokrotnie jeździłem do poprawek, nie potrafili wskazać przyczyn awarii i to w wielu firmowych samochodach. Dodatkowo chyba mają za dużo pracy bo klient jak powietrze. Robią łaskę zamiast robić laskę.
@beeper: mozliwe, nie znam się na tym, ale wiem, ze oszczedzając wydasz kilka razy tyle, bo problemy bedą wiecznie :) pół mojej rodziny to przerabiabało.

Po co wydawać wiecej jak mozna wydać mniej?



a potem

Ale ten gaz #!$%@?, ciagle cos się dzieje....



@Deszczowy_Smok: Instalacja, serwis, kalibracja. To wszystko ma znaczenie, znam ludzi, którzy nie mają problemów z gazem bo podeszli odpowiedni do tematu na początku, przed chwilą trafiłem na wątek, gdzie gość do takiego civica chce zakładać instalację za 800zł kupioną na allegro.