Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Jestem wielkim fanem wszelakiego rodzaju muzyki. Nie chodzi tutaj o konkretne gatunki, słucham tego co mi się po prostu spodoba. Zaczynając od muzyki klasycznej, przez rock, disco, lata 80 i 90, do popu i metalu włącznie. Ostatnimi czasy niestety mam przesyt muzyki, którą mam na dysku i tego co leci w radio. Zatem wychodzę do Was cumple z moją prośbą. Wrzucajcie swoje ulubione kawałki, albo nawet nie ulubione, może te które według Was zasługują na to żeby je po prostu przesłuchać :) Może i dla Was znajdzie się coś ciekawego, coś czego jeszcze nie słyszeliście :)

Ja może zacznę :P

Kawałek, który dużo narobił w moim życiu. Wiele dobrych jak i złych chwil mi się z nim kojarzy. Mogę go słuchać do porzygu. Hehe.

Muse-Follow me

Czekam z niecierpliwością na Wasze typy.

#muzyka #inspiracje #muse #smakocieilakolyki #muzykaboners
  • 20
@grn1993: Narazie dwa :D

Marvin Gaye - Sexual Healing

http://www.youtube.com/watch?v=ul6xYRQ1vXs

Jakby nie bylo, Marvin Gaye to jeden z najbardziej seksowniejszych wokalistow na swiecie, szkoda ze juz nie zyje, nie ukrywam ze soulu i r&b nie trawię, tym bardziej dla mnie ten artysta jest jedyny w swoim rodzaju, a sam kawałek wstawiam tutaj przez ogromny sentyment (gdyby nie on dałbym Let's Get It On) i pewne wydarzenie o ktorym pisac nie bede,
@bazyleuszek: Dany :> Znam wszystkie podkłady z jego rowerowych wojaży :)

Miłość do rowerów i muzyki połączona w jedno. Jakby ktoś potrzebował to kawałki z tego filmiku to Loch Lomond "Wax and Wire" i The Jezabels "A Little Piece".

A od siebie dodam to:

Band Of Horses - The Funeral
@AlgebraSuicider: Sexual Healing oczywiście dobrze mi znane :) Ale za to ten drugi kawałek cudo. Rzeczywiście jeśli zamkniesz oczy, to możesz wręcz poczuć powiew wiatru. Będzie dobry kawałek na ochłonięcie po totalnych #!$%@?. Dzięki!
@Ksiunc: Nie słyszałem nigdy o Totentanz i trochę się tego wstydzę teraz, bo "Zimny dom" to mistrzostwo. Muszę w wolnej chwili przesłuchać całą dyskografię. The Frames nastrojowe. Dziękówa!
@Colos: Jedynka to wiadomo, że miazga :D Arctic Monkeys całą tą nową płytę ma genialną (;

Do Dry Kill Logic będę robić z chęcią treningi siłowe :> Ciężar sam się przerzuca w tych klimatach.

Indila :D Mój #rozowypasek zawsze się śmieje ze mnie jak zaczynam to śpiewać :D "OOOOO MEDUZO Z FRAAAANCJIII".

Milky Chance też spoko, on śpiewa tak od niechcenia, ale wychodzi mu to epicko.

Cały soundtrack z Wiedźmina muszę
@grn1993: Chyba z tym gustem się zestawiliśmy lepiej niż się spodziewałem. :) Dzięki za kawałki

Edit: Zachęcam do dalszego poszukiwania, bo większość wykonawców z listy którą zrobiłem ma też inne fajne kawałki.
Kilka ode mnie może jeszcze dorzuca, mogę ewentualnie wieczorem dorzucić coś :)

Radical Face - Always Gold

Lubię To - Śniła Mi Się Łąka

Reamon - Starmelancholia troszku

501 - Falling Skies

Mad World - Gary Jules

Kaśka Nosowska - Jeśli wiesz co chcę powiedziec

Explosions In The Sky- Your Hand In MineOdpręża mnie i odrstesowuje, a niby z pozoru nie ma nic w sobie.

Gregory Alan Isakov - If I Go
@Ksiunc: Wg. mnie "Do prostego człowieka" Akuratu to ich najlepsza piosenka, moja ulubiona (;

Buldoga nie znałem, ale widzę że też w tych rytmach.

Oddział Zamkniety - tyle chyba wystarczy na ich temat :P

Lao Che jakoś nigdy do mnie zbytnio nie przemawiało, nie wiem dlaczego. Może to kwestia widzimisie :P