Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki mam pytanie/prośbę tym razem na poważnie - czy jest tu ktoś, kto się zna trochę na samochodach z naciskiem na stacyjki, rozruszniki itp? W piątek ukradli mi jedyne klucze do samochodu i niestety musiałem rozwalić stacyjkę żeby rozwalić blokadę kierownicy i zaciągnąć dziada pod dom.

Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc mi i wie jak odpalić na krótko Honde Civic 1998 (bez śmieszkowania proszę, zajebiste auto) bardzo bym był wdzięczny.

#samochody #motoryzacja #hondacivic #pomocy #placbaraniezaglupote
  • 25
znaczy sytuacja wygląda tak: #!$%@? jest cała stacyjka całkowicie () a po przekręceniu samego bębna nic się nie dzieje nie palą się żadne kontrolki ani nic, w samochodzie jest immo, ale wiem już że da się je ominąć. W związku z tym jedyny ratunek dla mnie na chwilę obecną to #!$%@? immo i spięcie go na krótko żeby tylko odpalił a muszę go mieć na poniedziałek. Dziś zamówie
@NieznanyAleAmbitny mam tę białą kostkę ale jak nią kręcę to nic sie nie dzieje, nie odpalają kontrolki ani nic. I teraz nie wiem, czy #!$%@?łem stacyjkę aż tak, czy po prostu immo nie wykrywając kluczyka odłącza prąd kompletnie.
no to teraz znajdę ECU, wywalę immo i będzie git, tylko potrzebuje kogoś kto wie którymi kablami mogę go odpalić i po drugie tak kminię, jak już go nawet odpalę, to jak go zgaszę bez kluczyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aha i jakby ktoś tu marudził, że to nielegalne albo pomaganie złodziejom itp to napiszcie mi na pw a jak chcecie potwierdzenie że to moje auto to ok
@NieznanyAleAmbitny: jeszcze sie za to nie zabrałem tak szczerze mówiąc bo musiałem jechać paszport zawieźć do nowej pracy i dopiero wróciłem, ale w drodze trochę poczytałem i jeśli wszystko pójdzie dobrze to dzisiaj go odpalę... najpierw musze schabowe rozbić i skręcić blanta zanim wróci mój rózowypasek :)