Wpis z mikrobloga

Dlaczego na wykopie nie może być tak jak na reddicie? Tam na głownej średnia znalezisk to 7/10 a u nas 3/10. Ostatnio koleżka który od 2 lat siedzi na reddicie, powiedział że strasznie mu nas szkoda że mamy takie znaleziska.
  • 25
  • Odpowiedz
@plusbear: Główna reddita w jakichś 40% składa się ze zdjęć zwierząt, połowa z tego, co zostanie, to śmieszne obrazki, i dopiero potem jest miejsce na coś fajniejszego. Subreddity mają czasem faszystowską moderację, przez co nie da się przebrnąć przez towarzystwo wzajemnej adoracji w komentarzach. Ciekawe niszowe subreddity mają po kilkudziesięciu subskrybentów i zerowy ruch.

Reddit jest fajny i ma swoje zalety, ale stawianie go za wzór cnót wszelakich to spora przesada.
  • Odpowiedz
@plusbear: Bo tak działa wolny rynek i administracja, która ma na wszystko wywalone puki rogale się zgadzają. Więc nikogo nie obchodzi, że główna w 90 % to:

-tysięczna kompilacja najlepszych masakr JKM,

-wpolityce albo wolna-polska że Tusk złodziej,

-gore z liveleaka jako dowód działania naturalnej selekcji oraz że chcącemu nie dzieje się krzywda,

-zakaz produkcji odkurzaczy o mocy powyżej 1600W jako dowód na ostateczny upadek cywilizacji europejskiej,

-zestawienie jak byłaby opodatkowana
  • Odpowiedz
@plusbear: Nie gloryfikowałbym Reddita aż tak bardzo. Przecież większość rzeczy tam z podstawowych subredditów to głównie obrazki z mniej lub bardziej śmiesznym opisem czy opowieści tekstowe.

Dodatkowo bardzo wielu rzeczy tam się po prostu dodać JUŻ NIE DA w taki sposób, aby zyskały popularność po usunięciu różnorakiego subreddita reddit.com, który był odpowiednikiem jeśli chodzi o treść aktualnej głównej Wykopu.

Czyli w żadnym popularnym subreddicie aktualnie NIE DA SIĘ dodać po prostu
Mordeusz - @plusbear: Nie gloryfikowałbym Reddita aż tak bardzo. Przecież większość r...

źródło: comment_3ScQb0gQZQdGCFdSwWulhfPfIinMe1bR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To jak dany serwis wygląda, zależy od użytkowników. Dlatego Wykop jest jaki jest...


@Delikatny: Niekoniecznie. Ja się zapuściłem w takie zakamarki Reddita, że gdybyś je zobaczył, to pewnie nie zapomniałbyś tego do końca życia nawet gdybyś nie był delikatny. Żeby była jasność - większości nie widziałem na własne oczy tylko czytałem opisy np. o miejscach tam ze zwęglonymi ciałami dzieci...

Ale to właśnie technologia Reddita umożliwia takim rzeczom bycie zakopanym bardzo
  • Odpowiedz