Wpis z mikrobloga

#telefony #gry Witam Mirków. Mam pytanie - kto poleci stary aparat typu SE k530i - chodzi mi o coś o podobnych parametrach ale z możliwie najwięksym ekranem. #glupiasprawa - córka lvl6 jakiś czas temu wydębiła od małżonki jej starego samsunga corby do zabawy. Jestem przeciwny wyposażaniu dzieci w komórki bez potrzeby, ale mała głównie łazi i puszcza sobie mp3 Natalii Kukulskiej, no jest słitaśnie. Niestety oprócz tego, ostatnio zaczęła męczyć nas o jakieś zabawki typu tamagochi - no to kupilim. Badziew popsuł się nawet szybciej niż się spodziewałem. Wrzuciłem więc Helence do samsunga jakąś gierkę/opiekowankę z pieskiem, ale tu pojawia się następny problem - brak fizycznych klawiszy w dotykowym Corbym - wprawdzie jest wirtualna klawiatura, ale jest do dupy. Córa się i tak cieszy, ale ja wiem że łatwiej byłoby jej na klawiszowym telefonie. Jakby marudziła to pewnie bym jej nie chciał poprawić, ale tak mnie to rozczula że pomyślałem że poszukam jakiegoś przedpototelefonu. Oczywiście mój stary SE k530i z dna szuflady nie chce działać (nie widzi simki a bez niej pokazuje tylko demo) - więc pomyślałem że poszukam zamiennika na necie. (nie chcę kupować psp, bo na pro gaming jeszcze jest czas, na razie wystarczy telefonik z javą :) Kto poradzi model? Może ktoś chce zepchnąć jakiś działający staroć?
  • 8
@GIBbeer: a nie wiem, ładna, ale w starszych nokiach zazwyczaj wkurzające było to, że do instalacji midletów potrzebny był pecet z pcsuite, w se wystarczyło wysłać na telefon plik *.jar i się instalował. także z nokiami nie jestem pewien :)