Wpis z mikrobloga

No i dołączam do wąskiej grupy społecznej jaką są gracze którzy skończyli Binary Domain, oceniłbym 7/10, można pograć ale nie trzeba, fajna gra jeżeli chodzi o strzelanie i fabułę, dobre głosy ale te same dobre głosy potrafią obniżyć ocenę gry, tak głupich debilnych a co najgorsze pozbawionych sensu/logiki dialogów nigdzie jeszcze nie słyszałem, i to nie raz kiedyś tylko każda rozmowa jest debilna niczym komentarze shido, ratujemy życie jednemu z partnerów a w zamian otrzymujemy odpowiedź "dzięki ale nie prosiłam cię o to" nosz kuurrw...

Drażni też to że partnerzy w grze (boty) potrafią powtórzyć jedno lub kilka słów dziesiątki razy, np. gdy czekają przy jakimś miejscu to słyszymy "Dan come oooon, Dan ger over here, Dan get over here, Dan come ooon" i tak non stop i nie ważne że już tam biegniemy sprintem, albo randomowe teksty do akcji które się dzieją na ekranie, jak nikogo nie ma to na pewno usłyszymy "keep your eyes peeled" zawsze... ZAWSZE! gdyby w tej grze nikt nic nie mówił a fabułę podano w postaci tekstu do czytania to do oceny dołożyłbym jeden punkt ;)

Jako że to japońska produkcja to całą grę przechodziłem w obawie czy zaraz pojawi się coś co zatrzyma mnie poziomem trudności i nie dam rady skończyć gry, japońce mają nierówny poziom, czasami boss strzeli czymś co powali na ziemię i nie da szansy sie wyleczyć bo zanim wstaniemy to wybuchną granaty które rzucił zaraz po obalającym ataku, tak było w Lost Planet, można było mieć nie wiadomo ile energii ale jak się wpadło w "ciąg" ataków to jak w Tekkenowych jugglach, można odłożyć pada i czekać na restart, na szczęście tutaj tylko ostatni boss był taki.

Przy pierwszych wrażeniach jarałem sie tym że można mówić przez headset botom co mają robić, pomysł mieli dobry a w rzeczywistosci boty same strzelają i nic mówić nie trzeba a właściwie to się nie dało bo zanim gra zrozumie słowo to wygodniej nacisnąć L2 i kwadrat np.

Jak ktoś ma okazję pożyczyć czy tanio kupić to można zagrać, w innym przypadku lepiej poszukać innej gry.

#ps3 #mirkorecenzjaps3 (muszę chyba sobie jakiś tag wymyślić gdzie zbiorę swoje "recki" do kupy)
  • 2