Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mircy, mam bardzo poważną sprawę. Niedługo wyprowadzam się na swój kwadrat i zostawiam w rodzinnym domu brata w podbazie - korzystając z kilku ostatnich dni wakacji u niego w szkole chciałbym wykorzystać parę nocek na wspólne braterskie granie na kompie. Wybór gry padł na HOMM (oczywiście dla brachola to wciaż niespodzianka). I teraz pytania: w którą część grać, na jakiej mapie, jakimi zamkami, żeby młodego jak najlepiej zarazić bakcylem ;)

Wszelkie dobre rady będą nieocenione! Z góry bardzo dzięki za pomoc!

#pytanie #gry #homm3
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzanek: Wiadomo, że trójka ( ja jak byłem mały grałem jak powalony), a jeżeli wyda mu się zbyt archaiczna po pokaż mu 5, może wtedy zaskoczy :) Najbardziej przyjazny zamek jak dla mnie to zawsze było inferno, bo po prostu najczęściej nim grałe :P
  • Odpowiedz
@Wojtex28: dziękować bardzo! :)

A gdybyś z pamięci był w stanie polecić jakąś mapkę? Zamiar mam na kooperację przeciw głupim kompom, tak 2 vs 3.
  • Odpowiedz
@dzanek: Wszyscy za jednego dobra na start. Potem jakieś większe, coś z sojuszem może, żeby nie było od razu w plecy no i na koniec jakieś fajne XL na całą noc
  • Odpowiedz
@Wojtex28: nie pamietasz mapek z heroes3? Nienawidze cie. Dostan impotencji i niech twoje dzieci i wnuki beda czarne. To hanba obserwować tag homm3 i pamietac map. Niech cie diabliki wezma. Na multi polecam stary"Nowy wspaniały świat" badz "krolestwo na sprzedaż". Rozmiar L, na dluzsza partie
  • Odpowiedz