Wpis z mikrobloga

Chcę zorganizować romantyczny wieczór dla #rozowypasek

Otóż plan jest taki:

podjezdzam pod jej dom, zakladam opaske na oczy i jedziemy do restauracji, w ktorej pracuje jej przyjaciolka (ona pomoze mi zorganizowac wyjatkowe miejsce (swiece, muzyka, nakrycie stolu) tak aby wyroznialo sie od innych.

Tylko tak sie zastanawiam jak tu rozwiazac problem dot. muzyki - wynajecie zywego grajka byoby chyba zbyt grubym posunieciem, zreszta wiazaloby sie ze zwiekszeniem kosztow calego pomyslu, a to ma byc bezokazjonalny wieczor, tylko inny niz wszystkie do tej pory.. ;)

moze ktos poleci jakis ciekawy set muzyczny na taki wieczor aby wrzucic do bumboxa i puscic w tle?


#kiciochpyta #rozowepaski #niespodzianka
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@markedone: właśnie takie coś, dzięki! Teraz muszę złożyć seta tak gdzieś na godzinkę - dwie :)

@spiewasia: ze ja?

@papadacze: nie pomyśli, bo wie, że na to jest jeszcze za wcześnie :)

@kocicaaa: dzięki :D chociaż wiem, że tym sposobem sam sobie podnoszę poprzeczkę przy ewentualnych oswiadczynach :D
  • Odpowiedz
@spiewasia: tak, to dopiero początki - oficjalnie jeszcze nie jesteśmy razem, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale i tak nie spocznę na laurach, bo swoją kobietę trzeba miło zaskakiwać ;)
  • Odpowiedz
@spiewasia: @papadacze: @kocicaaa: @mia25:

w sumie to jeszcze wpadłem na pomysł, żeby zrobić filmik "makeing of" tego wieczoru.

tak, żeby nagrywać choćby telefonem wszystkie sprawy, które musiałem załatwić, aby ten wieczór się odbył (musiałbym wpleść scenki inscenizowane, żeby wszystko trzymało się kupy) :D

aa no i generalnie pomyslałem, że jak już przyjadę do niej to w normalnym stroju, ale po tym jak dojedziemy na miejsce to przebiorę się
  • Odpowiedz