Wpis z mikrobloga

Burstcoin - dawno nie widziałem tak dochodowej (do kopania) monety. Kopię za pomocą 4 TB w poolu, średnio 25 tys BURST na dzień, po aktualnych cenach to 0.05 BTC czyli 80 zł. Dysk 4 TB to 550 zł, a więc po tygodniu kopania się zwraca. Oczywiście jest sporo ale, bo jeśli ktoś chce w to wejść od dziś to najpierw musi "wyplotować" ten dysk co zajmie mu z tydzień, a trudność rośnie, poza tym za tydzień może nie być takich cen. W każdym razie zwracam uwagę, że w tą nowość mało osób jeszcze wskoczyło i stopa zwrotu jest olbrzymia.

#kryptowaluty #burstcoin
  • 12
  • Odpowiedz
@plazmat: Ja wyczuwam skyrocket, kopie cały czas solo, czekam na pool-a v2 gdzie będzie można używać plota co sie wygenerowało do kopania solo. Narazie ma 360k i będe napewno bagholderem :)
  • Odpowiedz
@Lanc: sorry, ale ci odpowiedziałem, pojawiły się dwa komentarze, jeden skasowałem, to zniknęły oba :/ jeśli masz jeszcze jakieś pytania to wal na PW
  • Odpowiedz
@goodbroker: sorry nie mam czasu, może w weekend, ale z tym kopaniem coraz trudniej, od wczoraj tylko 19k na 4 TB (poprzedniej doby 25k), więc diff rośnie w zastraszającym tempie, podobno pojemność całej sieci to już powyżej 1,5 PetaB
  • Odpowiedz