Wpis z mikrobloga

@Saper86: kilka, nie pamiętam dokładnie, 5? może 6? jakoś tak, czekałem na jakieś #!$%@?ęcie ale ile można czekać? główny aktor spoko ale nie mogłem przeboleć 2 spraw, to dziecko i matka ćpunka, mając dzieci jestem zbyt wrażliwy na takie widoki a drugie to gęba tego niby szefa gangu, nie lubię tego aktora-małpy, no i ta wredna mamuśka też mnie drażniła.

Lubię seriale które porywają od razu jak The Shield, ostra jazda
@Saper86: ile ludzi tylko ulubionych postaci, moją żonę na maksa #!$%@?ł wido Shane'a a ja go lubiłem nawet, prawie do końca mimo że był źródłem problemów a z kolei Dutcha nie lubiłem bo to taki prymusek z pierwszej ławki :P
@Saper86: Nie trochę a bardzo. Breaking Bad też się rozkręcił z odcinka na odcinek, sezonu na sezon ale jak dla mnie SoA> Wszystko

Scenariusz jest pisany na podstawie Hamleta a jak wiesz Szekspir akcje miał i to ciekawą w swoich dziełach.
@92Gruszka: @Moloch99: ok, dam temu szanse i zobaczymy co bedzie dalej

@Liquid_Snake: tez lubilem Shane'a i szkoda mi go bylo pod koniec. Mialem nadzieje, ze jednak zalatwi Vica, a przynajmniej sprobuje go jeszcze raz odstrzelic ;) a Dutch byl swietny, fajnie rozpracowywal mordercow. Tylko ciapa z niego z ta policjantka ;)