Wpis z mikrobloga

Mireczki moje, ja mam tylko jedno pytanie, ale wielokrotnie złożone. Paliliście kiedyś Djarumy? Jakie polecacie na początek? Dodam, że nie palę papierosów, cygar, efajek itp. Ponoć są to fajne w smaku, ładnie wyglądają i mogłbym je popalić dla urozmaicenia wolnego czasu w pracy ew. w domu na balkoniku wieczorkiem.

Edit: no i gdzie to kupić można? W hurtowni fajek czy na ryneczku jakimś, może przez neta?

#papierosy #djarum
  • 10
  • Odpowiedz
@zerthimon: Tak. Jak nie palisz to nie zaczynaj. Djarumy dość dają w gardło więc jak nie palisz to wątpię czy w ogóle będzie warto ;) Kupić wszędzie gdzie sprzedają tytonie i fajki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@p4wl: Nie chodzi o zaczynanie, bo ja generalnie nie lubię papierosów, ale dla smaka coś fajnego. Tak jak zioło to lubię, ale bardziej dla smaka bo lubię, a nie dla bani.
  • Odpowiedz
W pierwszej lepszej trafice, nic specjalnego smakowe sa tak slodkie ze nie da sie tego palic a originals to zwykle fajki. Jak nie jestes gimbusem wyrywajacym lochy na szlugi za 16zl to nie polecam

@zerthimon:
  • Odpowiedz
@zerthimon: Powodzenia. Chociaż wydaje mi się że po pierwszym będziesz żałował bo to taki fun jak wąchanie skarpet. Wcale to takie inne od zwykłej fajki nie jest, dalej #!$%@? ale oprócz normalnego zapachu ma też dodatkową chemię :P ALE CO KTO LUBI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@p4wl: Jakieś 12 lat temu, na studiach, pragnąłem nauczyć się palić papierosy. Tak mi się to podobało, że kupiłem paczkę slimów i spaliłem jednego. Potem przez pół dnia męczyłem się jak pies. Rzyganie mnie męczyło i muł w żołądku miałem. Więcej, oprócz jakiejś grubej popijawy (#!$%@? na maxa) nie wziąłem papierosa do gęby.

  • Odpowiedz