Wpis z mikrobloga

Siema #mirki!

Mam na imię Stefan i mam 25 lat. W zeszłym tygodniu zmieniłem płeć... Nie, dobra, nie będę was okłamywał. Nic nie zmieniałem. Ale przydarzyło mi się wczoraj pewne #coolstory

Spaceruję sobie rano przez #krakow, patrze, a na ławce siedzi jakaś dziewczyna i płacze. Ładna to ona nie była, jakieś 2,5/10 (2 za fajne cycki, 0,5 za resztę) no ale stwierdziłem że podejdę i zagadam (może pierwszy raz w życiu coś wyrwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

No wiec pytam się jej co się stało, a ona zaczyna opowiadać, że spotkała ludzi w klubie, popiła z nimi i jej portfel #!$%@? (pewnie gdzieś go zgubiła ale niech będzie że #!$%@?). W Krakowie miała tylko jedną znajomą, która tego samego dnia wyjechała. No i ona też wyjechać chciała ale na bilet nie ma i nie może jej nikt pomóc, ludzi z którymi piła nie może znaleźć, bateria w telefonie padła i ogólnie nie wie co robić i czy jej biletu na pociąg nie kupię.

Eh, mama mnie uczyła: "Synu! Nie dawaj ludziom nic za darmo bo będą więcej chcieli."

Zaproponowałem jej, że skoczymy do mnie, ugotuje mi obiad (ja składniki kupię), potem jakiś lodzik, może cycki pokaże i za to ten bilet jej kupię. A ona coś kręcić zaczęła, że gotować nie umie, na lody za zimno i takie tam...

No nic, wiedziałem już że nie porucham, więc zacząłem wypytywać czy ma coś żeby mi dać w zamian za ten bilet. Chwilę pomyślała, znów zapłakała i powiedziała że nie ma.

Już miałem odejść (nie dam biletu za darmo!), a ona się nagle ucieszyła i mówi mi że ma jakieś konto #wykoppremium i ją jacyś ludzie na #mirko obserwują i tam jakieś #plusiki ma i mi to konto sprzeda za bilet.

Nikt mnie nigdy nie obserwował, plusików też nie miałem, a takie #premium to każdy by chciał! Długo mnie nie namawiała, dałem jej 3 dychy, zapisałem email i hasło no i teraz jestem. Hasło już zmienione więc konto jest moje ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i w związku z tym mam do was kilka pytań.

1. Czy to był dobry interes, żeby konto za 30zł kupić?

2. Gdzie są te opcje od #premium ?

3. Jak wyłączyć ten #!$%@? różowy pasek pod avatarem?

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 4