Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Cicer_Cum_Caule: nie można karać rodziców za zostawienie dziecka w samochodzie (wiadomo ze chodzi w upały) bo zostali juz ukarani śmiercią dziecka i dlatego ze dzieci są rodziców a nie państwowe
  • Odpowiedz
@dudel02: trochę błędna logika. Ludzie pokroju Waśniewskich z Sosnowca, którzy chcą się pozbyć dzieci będą się tym przysłaniać. Trochę popłaczą i prawnie będą zwolnieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loloman: ty tak na serio czy tylko trollujesz? Takich rodziców trzeba karać za bezmyslnosc, mnie nikt się nie będzie pytał czy prędkość przekraczalem z premedytacją czy nie. Czy #!$%@? komuś cos przez przypadek czy specjalnie
  • Odpowiedz
@dudel02:

A dlaczego chcesz karać kogoś za bezmyślność? TO karajmy za KAŻDĄ bezmyślność, karajmy też za głupotę, stworzymy obozy koncentracyjne dla takich ludzi itd itd.

Jesteś jednak debilem, czy nadal tylko udajesz? Oczywiste jest ze jak będziesz pędził 200 km/h by kogoś zabić zostaniesz inaczej potraktowany niż gdy będziesz pędził 200 km/h i przez przypadek kogoś zabijesz. Tak było i jest i będzie. Tak samo z "#!$%@? komuś" czegoś.

Do tego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loloman: ale to dziecko jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i podlega państwu polskiemu, co jest ważniejsze, brednie o tym ze hurr dzieci nie są państwowe czy konstytucja? A co jeżeli znajdowałby się tam człowiek załóżmy upośledzony i tez by umarł? Czyja bylaby wina? Swoja droga jak można przypadkowo zostawić dziecko w aucie?
  • Odpowiedz
@dudel02: Czyli jesteś zwykłym niewolnikiem. Smutne. Ale to Twoje życie, możesz czuć się dumny z bycia niewolnikiem, choć nie wiem czy się da i czy państwo CI pozwoli na bycie z tego dumnym.

Konstytucja to coś co można zawsze zmienić, jak zmienią tak że będzie tam przymus byś dawał dupy murzynom, to też z uśmiechem to będziesz robił bo "konstytucja"?

Żałosne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loloman: ja nie jestem niewolnikiem. Jestem obywatelem RP i zobowiązuje mnie to do przestrzegania prawa. Czy dzieci obowiązują prawa rodziców czy prawa rodziców i prawo polskie?
  • Odpowiedz
@dudel02:

Teraz prawo jest jakie jest i tego nikt nie neguje, nawet Korwin. A mowa chyba była o tym czy Korwin ma rację czy nie i jak prawo powinno zostać zmienione i czy to ma sens czy nie.

Więc co mnie obchodzi tak naprawdę dzisiejsza konstytucja w kontekście tej dyskusji?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loloman: człowieku co ty #!$%@?. A ja się dziwilem czemu nie dopuszczają tych korwinozjebow do telewizji, ludzie wolą wysluchiwać kłamstw platformy wiedząc ze peło kłamie niż brac Korwina na powaznie
  • Odpowiedz
@dudel02:

Zabrakło argumentów, to zaczynasz żałośnie atakować? DObrze ze to robisz, inni będą widzieć, wystarczyło wspomnieć że Twoje argumenty są z dupy bo zakładają że dana wypowiedź MUSI być w kontekście dzisiejszego chorego prawa (co jest absurdalnie debilne, aż śmieszne że to robisz).

Jeśli będziemy dyskutować czy niewolnictwo jest OK, czy nie, to też będziesz mi argumentował że prawo go zabrania?

Mowa była o "wizji Korwina", zatem logiczne jest że w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loloman: czujesz się zniewolony? Przez kogo? #!$%@? przez kogo? Przez to ze tu jest cos takiego jak prawo? Przez to ze sobie nie możesz marihuany palić bo ludzie którzy zostali wybrani do sejmu tego nie chcą? Przez to ze władza jest #!$%@? ale demokratycznie wybrana? Czujesz się niewolnikiem? To poproś o azyl może w jakimś kraju?
  • Odpowiedz