Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@qlimax3: Mnie tylko boli, że tną ostro tych z monetami, co nie wypacza tak wyniku jak handicap, który sami wprowadzili. Mam tani skład z BPL i moneciarze mogą sobie mieć takiego Messiego, którym i tak nie ugrają, ale ja trafię totsa i już przegrywam, bo bramkarz przeciwnika wyciąga wszystko, a moi obrońcy odbijają się od siebie :/. Wybijać oszustów, ale zacząć od siebie.
@weeman: tak masz rację, ale on nie jest aż tak dokuczliwy, w FUT13 był bardziej odczuwalny. Miałem skład SerieA prawie cały z IF i ze dwa TOTS to musiałem go sprzedać, bo nie dało się grać tak jak mówisz. Ale w FUT14 mając graczy z TOTS, IF i ZIELONYCH słabszy przeciwnik nie ma już takiego handicapu i ze słabszymi prawie zawsze można wygrać. Druga sprawa to, że ten gracz ze słabymi
@qlimax3: No zazwyczaj lepiej gra gościu, który ma brązowy skład niż Ronaldo, Messiego itd. ;D Ale jakoś ten handicap bardziej odczuwam właśnie w 14. Zresztą mam już to gdzieś, bo sprzedałem, jadę na urlop, a jak wrócę to dostanę 15 ;D
@qlimax3: bo wiesz, mając już te trochę subów łatwo jest się wybić robiąc ten sam content (paczki, wagery, większość serii, która nie wymaga nic lub prawie nic kreatywności i pomysłu)
@weeman: Nie ma LEPSZEEEGGOOOO ! Od Pana Pawłowskiego !

@qlimax3: Ktoś? Masz na myśli youtuberów promujących sprzedaż monet? W takim wypadku wystarczy obejrzeć film. Prócz loginu są tam inne dane po których można dość do nazwy konta. (np.: login przeciwnika, wyniki spotkań etc.) - tak napisało polskie EA na FB i mówiło że ceny były niskie w F12 :>