Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? sie jak oglądam programy w których remontują domy dla potrzebujących. Taki jeden z druga nie mając warunków do mieszkania narobi #!$%@? 10 dzieci i potem placze jak to mu zle bo 2 pokoje tylko ma. No #!$%@? a kto Ci kazał tyle dzieciaków robic? Przeciez 10 dzieciaków to nie jest przypadek... Ja bym takim #!$%@? zamiast pomagać to bym jeszcze kary #!$%@? ze przez takich idiotów dzieci potem musza plakac ze nie ma stolika żeby sie uczyc i dlatego nie zdal do 6 klasy podstawówki... #patologiazewsi
  • 39
  • Odpowiedz
@muffman: Na wsi gdzie moi rodzice mają działkę jest taka rodzina która klepie biedę aż piszczy ale chyba 12 dziecko jakoś niedawno mieli. Śmiejemy się czasami, że w szpitalu z lekarzami położnymi ta babeczka musi być na "ty" :D
  • Odpowiedz
@muffman: a co jeśli stało się coś złego, pożar bankructwo, kradzież, choroba głowy rodziny ale przed tym. było ich stać na wychowanie i większej ilości dzieci?
  • Odpowiedz
@muffman: ja rozumiem akcje pomocy, gdy stanie sie jakiś losowy wypadek (powódź, pożar, śmierć jedno z rodzica etc), ale jak słyszę że jakaś rodzina nie może się utrzymać finansowo a ma 6 dzieci to dostaje gorączki. Jesli nie stać Cie na dziecko to sobie go nie robisz po prostu, a na pewno nie któreś już z kolei.

To samo tyczy się rodzin gdzie występuję jakieś obciążenie chorobą genetyczną, decydują się
  • Odpowiedz
@lollipops: mam nadzieje, ze nie chodzi ci o ta rodzine z ostatniego odcinka Polsatu. Jak dla mnie adoptowanie obcych, niechcianych dzieci nie jest takie proste i bardzo fajnie, ze maja teraz gdzie mieszkac jak trzeba.

Dodatkowo nie znam sytuacji, zeby komus zrobili dom, bo ma duzo dzieci, zazwyczaj sa to rodziny z ciezka historia.
  • Odpowiedz
jesli nie stać Cie na dziecko to sobie go nie robisz po prostu,


@muffman: @lollipops: W patologii zdarza się, że mąż gwałci regularnie swoją żonę bo to przecie jej obowiązek mu dawać, a potem jest gromadka dzieciaków. A nawet jak nie gwałci to edukacja seksualna w naszym kraju nie istnieje, a antykoncepcja taka tania nie jest (a we wsiach/miasteczkach gdzie rządzi kościół pewnie jeszcze trudniej dostępna). Więc to
  • Odpowiedz
@muffman: etam remontują. #!$%@?ą styropianem mokre ściany, obiją regipsami, wstawią meble za 1000golda i dodatki z Tesco. To jeszcze przed zimą zacznie gnić.

Swoją drogą jakim przegrywem trzeba być żeby płakać z radości że obca baba z telewizji wyremontowała mieszkanie. Szacunek tym można zdobyć chyba u uberpatoli, mnie by było wstyd.
  • Odpowiedz
eeeeee jak ja oglądałam to jeszcze, czyli jakieś 2 lata temu, to każda rodzina miała za sobą jakąś tragedię.. albo poważna choroba, coś w tym stylu - także nie wiem jak jest teraz..
  • Odpowiedz
@muffman: dokładnie, ludzi NAPRAWDE jest juz za duzo na Ziemii, optymalna liczba to 500mln, a nie #!$%@? 9 mld. A ci jeszcze sie ruchaja na potege. Sterylizacja po drugim dziecku i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@miki4ever: po części chodzi też o tą rodzinę, popatrz w jakich i tak #!$%@? warunkach żyli mając parę swoich dzieci, to na groma jeszcze adoptować inne? Zresztą oni ich nie adoptowali tylko zalożyli jakieś pogotowie gdzie przebywają u nich dzieci do rozprawy sądowej no ale #!$%@?... i tak warunków nie mają dla własnych dzieci to jeszcze obce biorą a córka płacze bo nie zdała w podstawówce przez to, że nie
  • Odpowiedz