Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? sie jak oglądam programy w których remontują domy dla potrzebujących. Taki jeden z druga nie mając warunków do mieszkania narobi #!$%@? 10 dzieci i potem placze jak to mu zle bo 2 pokoje tylko ma. No #!$%@? a kto Ci kazał tyle dzieciaków robic? Przeciez 10 dzieciaków to nie jest przypadek... Ja bym takim #!$%@? zamiast pomagać to bym jeszcze kary #!$%@? ze przez takich idiotów dzieci potem musza plakac ze nie ma stolika żeby sie uczyc i dlatego nie zdal do 6 klasy podstawówki... #patologiazewsi
  • 39
  • Odpowiedz
@unstyle: Pracować, na przykład.

@grzegorz-zielinski: Co racja to racja, matematyka nie kłamie - dziesiątka w ciągu nocy więcej rowerów ukradnie niż jakaś tam mizerna dwójka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ziemniaczana_krolewna: Nie widziałem jeszcze u nas w kraju wójta/burmistrza-księdza, ale może o czymś nie wiem. Podobnie nie widziałem, żeby klerycy przyjeżdżali w pięciu czarnym bmw i robili wjazd na sklep mający w ofercie kondomy.
  • Odpowiedz
@muffman: @lollipops: Zgadzam sie z Wami, ze nikt nie powinien miec wiecej dzieci niz jest w stanie utrzymac. Nie zgadzam sie, ze w takich rodzinach planuja te dzieci. Zazwyczaj sa to rodziny wierzace, czyli nie uznajace antykoncepcji, a wiec zostaje 'kalendarzyk' i wtopa co jakis czas. Sam znam taka rodzine w ciagu 15 lat, dziewiecioro dzieci - zajebiscie skuteczna metoda. :]
  • Odpowiedz
Przecież w tym programie pomagali osobom z chorymi dziećmi, o czym wy pierdzicie. Tego wrednego socjalu tam nie ma, więc tacy ludzie mają #!$%@?.
  • Odpowiedz
@instalacja: Nie robilem obliczen, ale ta liczba pojawila sie pare razy w pewnych ksiazkach, jako optimum dla Ziemii, gdyby doprowadzic do takiego stanu rzeczy, i utrzymywac staly przyrost naturalny bez namnazania sie na potege to bylyby same profity, glownie dla ekosystemu. W takim tempie przyrostu jaki mamy teraz (1,15% w skali Ziemii) za rok bedzie nas 10 mld. Jednak wg tego artykułu: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/przeludnienie-nie-przyrost-naturalny-zacznie-spadac/1nccc prognozuje się spadek przyrostu naturalnego, jako przyczyny
  • Odpowiedz
@instalacja: miałam na myśli to, że w miasteczku gdzie wszyscy się znajo i obgadują się nawzajem co niedzielę w kościele, to żadna kobieta pójdzie do ginekologa o pigułki a potem do apteki jak natychmiast będą o niej plotkować że jak to tak bezbożnie w końcu antykoncepcja to dzieło szatana!
  • Odpowiedz
@muffman: no bo tak straszą, że się mało dzieci rodzi, polaków ubywa, a na ich miejsce przyjadą islamiści ze wschodu i zawładną Europą, dzięki takim ludziom możemy temu zapobiec.
  • Odpowiedz
@muffman: oglądaliśmy chyba ten sam odcinek - co prawda rodzina na patologiczną nie wyglądała, ale i tak te najmłodsze dzieci przyszły już na świat kiedy oni gnieździli się w tych warunkach. Ojciec coś tam wspominał o tym, że pocieszenia szukają w Bogu, więc być może są religijni mocno i żyją zgodnie z nauką Kościoła (czyt. brak zabezpieczeń, tylko kalendarzyki itp.).
  • Odpowiedz
@muffman: u mnie w mieście remontowali dom jednej rodzinie ( kobieta + dziecko ) nie będę pisał więcej kto i co

tylko z tego co wiadomo to mamusia ostro tankuje %%% i szwenda się po mieście a po dziecko już kilka razy przyjeżdżała pomoc
  • Odpowiedz