Wpis z mikrobloga

#szukampracy #pracbaza #bezrobocie #pieniadze #czechy #slowacja #serbia #angielski

stalo sie tak, ze studiow chyba nie dokoncze (jak prezydent Kwasniewski :D) wiec przydalaby sie jakas praca

student filologi slowianskiej (2 lata skonczone, z powodow osobistych nie da rady 3ciego, ale wcale mnie nie wyrzucili:D) wladajacy plynnie jezykiem polskim, slowackim (C1), angielskim (B2), czeskim (B1 ale rozumiem na C1:)) oraz serbskim (A2) oraz posiadajacy papier technika informatyka szuka pracy, najlepiej na terenie gornego slaska lub zdalnie.

Mam troche doswiadczenia w prostych tlumaczeniach, obsludze klienta i administracja malymi sieciami.

Jak ktos cos widzial, slyszal, niech da znac :)

ps. sorry za brak polskich znaczkow, jak wroce do domku to poprawie jak kogos to tak niesamowicie razi :)
  • 4
@focer mam ustawiona rozmowe kwalifikacyjna na przyszly tydzien w Czechach na stanowisko obslugi klienta biznesowego na te nasza czesc Europy wlasnie, ale ze moj #rozowypasek studia konczy dopiero w lutym/marcu, to zastanawiam sie czy nie lepiej jeszcze u nas przebolec te pare miesiecy ..

poza tym, gdzie tu wyjechac? Polakow, Czechow i Slowakow na wyspach juz cala masa :D