Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek nie wierzył ze ludzki bąk czyt. gazy potrafi się zapalić :D ja jako piroman i człowiek nauki postanowiłem się poświęcić i pokazać jak wielki płomień rozbucham :D mówię: #rozowypasku daj mi tu szybko zapałki bo bong juz zbliża się ku wylotowi mego gazociągu. I wiecie co? Takiego płomienia to nawet za dzieciaka nie potrafiłem wywołac xD tak jeblo ze aż spodnie się zajaraly. A moja kobieta wreszcie uwierzyła, przy tym także padła ze śmiechu.

#pasta #heheszki #piroman
  • 26
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez:

To jak przy "tego ten tego" sprawach wyda się chociażby sławetne "pryyyyt" (nie, nie mówie tutaj o pryyyt z odbytnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to rozumiem że wyjmiesz co twoje, podciągniesz gacie i uciekniesz do mamy, bo Twoja miłość życia wydała dziwny odgłos tam na dole?

A jak będzie miała rozwolnienie, wyprowadzisz się z domu, bo poczujesz się podtruwany a z nią jest coś nie
  • Odpowiedz
  • 34
@Carlos_Irwin_Estevez: całe życie będziesz wychodził? Wstydzisz się osoby z którą chcesz spędzić resztę życia? Wróć do mamusi, ona za dzieciaka podcierala Ci dupe i nie wychodziła na pewno z pokoju przez niemiły zapach.

Ludzka sprawa puścić bąka a mój eksperyment był w celach edukacyjnych. Nie wstydzę się tego bo po prostu jest to dla mnie normalne, a jeśli dziewczyna jest spoko to jeszcze sama otworzy okno i się z sytuacji posmieje
  • Odpowiedz
  • 24
@Carlos_Irwin_Estevez: nie obrażam, stwierdzam po prostu fakty. Dla mnie związek to nie tylko Ą i Ę ale także trochę luzu, zwariowanych pomysłów, bez wstydu i zastanawiania się co pomyśli druga osoba. Życie było by nudne gdyby każdy był sztywny jakby miał kij w dupie. A takie sytuacje pokazują ze kobiety też mogą być Twoim najlepszym ziomkiem od #!$%@? pomysłów. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz