Wpis z mikrobloga

@Lookazz: Yyy co.

U mnie to nawet odwrotnie jest - mój niebieski ma słaby komputer, który nie bardzo daje sobie radę z filmami dobrej jakości, więc oglądamy uber hd tylko wtedy, kiedy ja o to zadbam. ;P
  • Odpowiedz
@Lookazz: ja pobieram zazwyczaj filmy w 700mb, czyli te sześćset/siedemset coś na trzysta/czterysta coś i ogromnej pikselozy nie widać nawet na 55 calach, ale są filmy które pobieram chociaż w 720p jak kolekcję Bonda czy inne moje ulubione filmy, no i nie mam aż tak dużo miejsca na dyskach żeby pobierać filmy po 3 i więcej giga, zbieram sobie filmy na dyskach i ich nie usuwam więc czym mniej zajmuje
  • Odpowiedz
@Lookazz: To dobry moment, żebym znowu wkleił pastę.

JA PIERDZIELE JAK MNIE WKURZAJA TAKIE CIOTY, NO KURNA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY FAN OGLADANIA FILMOW I SERIALI ONLINE OO JAKI DOBRY ODCINEK OBEJRZALEM W NECIE, PODKRESLAM W NECIE. ALBO "OO OBEJRZE SOBIE JAKIS FILM, ALE NIE JAKIS Z TORRENTOW, MUSI BYC ONLINE, JESTEM LEPSZY BO OGLADAM ONLINE A WY CO NADAL TORRENTY ALBO RAPIDSZER? JA OGLADAM NA NECIE, WYGLADA
  • Odpowiedz
Ja za to mam bekę z tych co najpierw ściągają hurr durr tylko w HD, a potem oglądają na gównianym monitorze laptopa 17 cali gdzie jak ruszysz głową o 10 cm to już kolory inne i wszystko się w matrycy odbija. Nie wiem jak w takich warunkach można te dziesiątki seriali oglądać jak to zwykle bywa.
  • Odpowiedz
@Lookazz: nienawidzę moich koleżanek, do których idę na film a one włączają jakieś online z lektorem w jakości cyferek na kalkulatorze ;_;

ja zawsze zasysam najlepsze jakości i tylko z napisami. ludzie, którzy robią inaczej to podludzie.

ja pobieram zazwyczaj filmy w 700mb, czyli te sześćset/siedemset coś na trzysta/czterysta coś i ogromnej pikselozy nie widać nawet na 55 calach


na moim laptopie 15 cali 700mb to pikseloza, więc nie wiem
  • Odpowiedz
@Lookazz: oh god, ale ból dupska.

#!$%@? JESTEM TAKI HARDCORE, OGLĄDAM TYLKO W HD O KURNA JESTEM TAKI ZAJEBISTY, ŻE ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA FABULE MUSZĘ MIEĆ #!$%@? HD

:|
  • Odpowiedz