Wpis z mikrobloga

@PrzecineQ: Zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak, czy to @max1m0- jest jednak złym moderatorem TSa?

Pisałam w tej sprawie do @surma, ale on mówi, że musiałoby mu więcej osób zgłosić, że coś jest nie tak. Więc jeśli ktoś chce się wypowiedzieć w temacie Pana moderatora @max1m0-, to tutaj jest dobre miejsce ku temu.

Jeśli ktoś jest za odebraniem mu praw, to niech zaplusuje ten mój
@Famina:

Napisałem do Ciebie dwa razy, żebyś przeniosła swój kanał na dół, zamiast tego utworzyłaś 5 nowych kanałów.

Następnie piszesz do mnie, że mam znaleźć psychiatrę, mimo, że kilkukrotnie prosiłem Cię, abyś przestała do mnie pisać.

Tak, mogę Cię zablokować - ale to niczego nie zmienia.

Każda osoba, która ma większe uprawnienia od innych ma dylemat co jest dobre a co nie.

Jeśli ktoś jest za odebraniem mu praw, to niech
Siedziałam dzisiaj razem z @Grzesiek4 na jednym kanale, graliśmy sobie i gadaliśmy. Przyszedł nas super moderator na TSa, usunął nasz kanał bez słowa. Założyłam kanał jeszcze raz, on znowu go usunął wyrzucając nas do przedpokoju.

Ostatecznie dostałam bana za flood kanałami. Nie mogłeś naszego kanału po prostu przerzucić w inne miejsce, tylko musiałeś nam go za każdym razem usuwać?

Wczoraj mnie zbanował za to, że rozbawiło mnie to, że różowe paski nazywają
@PrzecineQ: @SlaskiMirek: @Famina: uważam go ogólnie za parodie osoby myślącej. poprosiłem go czy mi ustawi na miniaturke logo PO gdyż pasowała by do mojego nicku. Odpowiedział że nie bo nie chce mieszać polityki w tsa, #!$%@? że ludzie mają powstawiane #!$%@? albo inne gówno. Napisałem mu on m Hello Kitty więc miesza religie w tsa bo to jest satanizm. Odparł tylko "Czarno Listo" (choćby mnie bolała czarnolisto od wykopowego