Wpis z mikrobloga

@n0rex: Fajne, nawet zajebiste do granic wytrzymałości, ale... jak grasz z kimś kogo nie znasz dobrze i ta osoba może mieć mały dystans do takich rzeczy to duże prawdopodobieństwo, że znajomość się zakończy :) (no może bez przesady, ale ludzie się obrażają czasami :P )
  • Odpowiedz
@Niedzwiedz87: ja grałem w podstawkę z miljonem dodatków i apokalipsę bo właśnie jestem jej szczęśliwym posiadaczem. Nie podoba mi się w niej motyw z pieczęciami :/ jak się bardzo chce to można zakończyć rozgrywkę, jeśli nie ma się szans na zwycięstwo. Kilka razy tak grałem, że rozgrywka toczyła się w okół 3 graczy z 9 lvl, a dwóch miało ledwo 5-6 lvl, to kończyli grę otwierając pieczęcie bo nie chciało im
  • Odpowiedz
@n0rex: W chutulu jest motyw ze gra się konczy gdy wszyscy gracze zostają kultystami bodajże, w piratach nie,ma nic takiego, w zombie nie ma (ale jest baaaardzo chamska klatwa "zamiana poziomów -zamień sie poziomem z graczem który ma aktualnie najniższy" dobrze zagrana sieje terror :P)
  • Odpowiedz
@n0rex: Apokalipsę kupiłam bratu na urodziny i też motyw pieczęci mnie nie zachwycił. W zombi i piratach nie ma odpowiedników pieczęci, które by pozwoliły na koniec gry bez wbicia 10 poziomu.

@Niedzwiedz87: Takie karty są najlepsze, by jak najbardziej zamieszać w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz