Wpis z mikrobloga

Beka z #rozowepaski które ze względu na brak reprezentatywnego wyglądu muszą nadrabiać atencyjnością na wykopie za pomocą zabawek, których raczej publicznie się nie pokazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładem jest @suckuba - sorry dziewczynko, nogi może masz fajne ale z poprzednich zdjęć wynika, że (w moim uznaniu) twarzą nie zachwycasz. A te korki analne to sobie powieś w oknie żeby jeszcze sąsiedzi zobaczyli :)

#oswiadczenie #atencyjnyrozowypasek #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 190
  • Odpowiedz
  • 3
@pani_koralgol: a gdyby tu bylo przedszkole w przyszlosci... Sa gorsze wpisy osob, ktore zrobily #pokazmorde.

A po drugie niekoniecznie ci koledzy jej hipotetycznych dzieci rozpoznaja ja na zdjeciach.

Po trzecie - szansa, ze ja znajda jest taka ze polecam.zagrac w totka.
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: no chyba jesteś niepoważna jeśli sądzisz, że dzieci w wieku podstawówki wiedzą co to jest buttplug. A gimnazjum no cóż, tam już jest tyle przypałów, że ewentualny buttplug matki sprzed 20 lat nie będzie problemem. Z resztą, co nam do tego? To będzie problem jej i jej dzieci. Albo nie będzie.
  • Odpowiedz
@SimonTheSaint: Tamten wątek był największym festiwalem stulejarstwa jaki w życiu widziałem. Dziewczyna chcąc podreperować ego oznajmiła na serwisie pełnym napalonych przegrywów co będzie sobie wsadzać w odbyt. ŻND
  • Odpowiedz
@SimonTheSaint: Nie wiem na jakiej podstawie obrażasz @suckuba, twarzy nie wrzuciła więc za dużo do gadania nie masz. Wrzuciła zdjęcia zabawek, ty wrzucasz zdjęcia frytek. Ja za dużej różnicy nie widzę, ona to robi dla atencji, ty też, nikt się Ciebie nei czepia że z ręki wyglądasz jak straszny suchoklates (klik). Bo gówno to wszystkich obchodzi.

Przeglądając twój profil stwierdzam że chcesz tutaj zaistnieć hejtowaniem wszystkiego (Klik). Żalicie
  • Odpowiedz
@mojwa takie zdjecia nie giną.

@jombsik: mysle ze nawet dzieci w podstawowce widzac ogon kotka beda zastanawialy sie jak go sie przyczepia i cjocby nie wiedzialy to raczej sie domysla. To ja nie wiem do jakiego gimnazjum chodziles skoro twierszisz ze sa tam takie przypaly ze nikt by nie zwrocil uwagi ze matka Karyny wkladala sobie cos do tylka.
  • Odpowiedz
  • 2
@pani_koralgol: jasne, takie pieprzenie slyszalam juz milion razy. mapandowud.gif samo zdjecie gowno zmienia, musialby byc caly profil przewertowany. :]

W kazdym razie nawet nie jest powiedziane, ze ona dzieci bedzie miec... A tu juz rozkmina co bedzie jak jej hipotetyczne dziecko to znajdzie.
  • Odpowiedz
@Zlyy: hohoho! Gurwa rozgryzłeś mnie! Dzisiaj wieczorem chciałem napisać wpis "Drogi mikroblogu dzisiaj udało mi się rozpętać już drugą dobrą guwnoburze w tym miesiącu, teraz mogę już isć spokojnie spać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda, łapkę mam trochę chudą ale pracuję nad tym ;)

Gratuluję! Podaj adres albo paczkomat na pw to Ci wyślę nagrodę :)
  • Odpowiedz
mysle ze nawet dzieci w podstawowce widzac ogon kotka beda zastanawialy sie jak go sie przyczepia i cjocby nie wiedzialy to raczej sie domysla


@pani_koralgol: nie sądzę

To ja nie wiem do jakiego gimnazjum chodziles skoro twierszisz ze sa tam takie przypaly ze nikt by nie zwrocil uwagi ze matka Karyny wkladala sobie cos do
  • Odpowiedz
@mojwa: po prostu moje zdanie jest takie ze po co w ogole wrzucac takie zdjecia? czy kogoś to tak bardzo interesuje co ktoś sobie wklada do tylka? Ja nie mowie ze to zle i ze zabawki urozmaicajace zycie seksualne sa fuj. Ale po co wpuszczac do swoich fantazji innych ludzi? Twoje lozko, Twoj partner, Twoje zabawy.
  • Odpowiedz
  • 2
@pani_koralgol: kazdy robi jak uwaza. Ja lubie rozmawiac o seksie i pewnie gdybym miala dziecko w przyszlosci i ono by znalazlo te rozmowy w przyszlosci to bylby wiekszy dym niz z tego korka.
  • Odpowiedz
I idź być obrońcą moralności gdzie indziej, a nie psujesz atmosferę na mirko.


@DBR9: Atmosferę na mirko psują takie zdjęcia. No chyba, że atmosferę tej przestrzeni budują rasowi stulejarze. To wtedy się zgodzę.
  • Odpowiedz
W takich postach też trzeba być. Nie można być jednostronnym. Prawdziwy Mirek zajmuje zdaniem po obydwu stronach barykady. Tak jest najbezpieczniej, tak zwiększa się popularność. Niekoniecznie trzeba się wypowiedzieć. Wystarczy po prostu się pokazać. W gruncie rzeczy mirkoblog to taki bal XVIII wiecznej arystokracji. Niczego nie umiesz, nic nie znaczysz, nie masz pieniędzy, ale przez chwilę możesz błyszczeć kiedy na Ciebie spojrzą. Tak, to właśnie to.
XsomX - W takich postach też trzeba być. Nie można być jednostronnym. Prawdziwy Mirek...

źródło: comment_vv0SakYP5ANEU0SpoEvZXmbGU8PSsjbi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz