Wpis z mikrobloga

Męczy mnie to dziś okrutnie, więc zadam pytanie: Czy tylko ja jestem takim świrusem który ciągle gapi się w niebo w poszukiwaniu ufo? Czy ktoś też ciągle czeka na jakies objawienie?

#ufo #nauka #ciekawostki #technologia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberyna: Oczywiście, że nie. Tysiące ludzi marnuje swój czas wyszukując zielonych ludków czy innych fantastycznych stworków. Na szczęście nie jest to szczególnie groźne, o ile nie traktujesz tego na poważnie.
  • Odpowiedz
@PolskaPartiaNarodowoSocjalistyczna: Po pierwsze były minister obrony. Ale to tak na marginesie. Bardzo natomiast mnie interesuje metoda wyliczenia tego prawdopodobieństwa. Jak wyglądałoby ono jeśli podobne twierdzenie wygłosiłby, dajmy na to, minister transportu Paragwaju? Lub był premier Tajlandii? Albo, pójdźmy na całość, królowa Elżbieta II?
  • Odpowiedz
@cyberyna: Co dokładnie widzieli? Poza tym nie sądzisz, że jeśli tylko i wyłącznie w gronie twoich bliskich kilkadziesiąt osób zobaczyłoby UFO, to w skali świata musiałoby być takich osób bardzo dużo? Tak delikatnie szacując setki milionów. I czy wtedy komuś nie powinno się udać dokonanie nagrania w dobrej jakości potwierdzającego jednoznacznie, że mamy do czynienia z UFO?
  • Odpowiedz
@Kampala: Pierwsze, u nas niektórych ministrów też się tytułuje (wice)premierem. Drugie - ma dostęp do informacji niejawnych. Trzecie - nurtować mnie to zaczęło właśnie gdy ktoś wysoko postawiony to potwierdził, ale ja nie powiedziałem że wierzę w ufo, co nie?
  • Odpowiedz
@Kampala: Widziałam ten film z gościem. On to mówił od siebie. Juz nigdzie nie pracuje a zwierzchnicy mogą mu naskoczyć co zaś zebrał i przeanalizował z lat pracy i własnych doświadczeń to jego. Carter ponoć chcial wszystko ujawnić ale doradcy zakazali powołując sie na destabilizującąreakcje społeczeństwa. Dlatego tematu nie ma. Zostal oficjalnie zamieciony pod dywan. A ja wolęopis odnośnika ufać takim jednostkom jak ten były vice kanady. ( ͡°
  • Odpowiedz
@PolskaPartiaNarodowoSocjalistyczna: A nie lepiej przyjąć najbardziej oczywiste wyjaśnienie, że po prostu na starość zaczęło mu odbijać lekko? Mnóstwo osób ma takie informacje i jakoś nie widuję nawału byłych ministrów gadających o UFO. Oczywiście, wszystko da się wytłumaczyć spiskiem żydomasonoreptilianów, ale póki co nie ma żadnych racjonalnych przesłanek do wiary w UFO (rozumianym jako odwiedzający nas kosmici).

Poza tym nadal niezmiernie ciekawi mnie, czemu prawdopodobieństwo wynosi według ciebie 50/50, a nie na przykład 52,534/47,466?

@cyberyna: Jaki film z gościem? Nie twierdzę, że ci ufolodzy kłamią. Bynajmniej nie wszyscy, bo część na pewno ;). Po prostu wmawiają sobie pewne rzeczy, z najróżniejszych powodów. Ludzka psychika jest w stanie płatać bardzo dziwne figle, a wiarą można sobie wiele wmówić. Wszystkie argumenty w temacie UFO zaczynają się od "podobno", "rzekomo", "ponoć", a kończą na "zamieciono pod dywan", "ukryto", "spisek" itp. Żadnych racjonalnych przesłanek, żadnych dowodów, nic. Za to było mnóstwo dementi i obalonych
  • Odpowiedz
@Kampala: Wiesz, od kilku lat systematycznie przeczesuje wszelkiej maści video. Masz racje dużo jest fakow ludzie nie dopuszczający do innym rozwiązań w ten sposób sie buntują bo bronią tego świata do którego są przyzwyczajeni. Nie dopuszczają innych wersji. Przecież istniały inne ludzkie rasy nie mowie tu o fenotypach koloru skóry ale calkowitej rozbieżności genetycznej. Czy w to tez nie wierzysz bo przeszło minęło z czasem?
  • Odpowiedz
@PolskaPartiaNarodowoSocjalistyczna: Błagam, nie posługuj się prawdopodobieństwem w taki sposób :D. To boli. Foo fighters to niewyjaśnione jednoznacznie zjawisko (czy prędzej grupa zjawisk) widywana przez pilotów podczas drugiej wojny. Nijak to dowodzi istnienia UFO, a nie takie rzeczy ludzie widywali.

@cyberyna: Różne rasy ludzi widuję na co dzień. Jeśli chodzi ci o istnienie innych gatunków człowieka to jest to fakt naukowy, nie ma tutaj miejsca na moją wiarę lub nie. Nie wiem, czemu miała służyć taka wstawka.

To nie jest tak, że sceptycy UFO bronią jakiejś wizji świata. Nie ma żadnych dowodów, żadnych nawet twardych przesłanek na temat UFO. Nic. Po prostu jest grupa ludzi (tak zwanych ufologów), którzy każde niewyjaśnione do końca zjawisko próbują przedstawić jako aspekt działalności kosmitów. To nijak ma się do logiki czy zdrowego rozsądku. To właśnie oni bronią desperacko
  • Odpowiedz