Wpis z mikrobloga

#poker #pokerstars. Mirki dajcie jakieś wskazówki jak grać jeden na jeden. Ostatnio gram turnieje, a w szczególności trzyosobowe. I prkatycznie 100% procent ze jest pojedynek jeden na jeden. A w 80% mam minimum 75-80% możliwych do zdobycia pieniędzy. A on resztę. I na początku nawet wygrywalem większość. Ale teraz cos ostatnio wygrywam mniej niz polowe tych pojedynków :/ gdzie to teoretycznie tylko formalność :/ jakieś porady?
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@shadow_no: nie wiem gdzie wkleić. Wiec zostawię tutaj :) mam nadzieje ze cos to da :) wiec ze czasami zrobiłem błąd. I po prostu liczyłem na lud szczęścia. No ale w takich pozycjach jak jestem wydaje mi sie ze w takich sytuacjach powinienem wygrywać 3/4 takich partii?

********* # 1 **********

Rozdanie PokerStars nr 120371255305: Turniej nr 956324452, €0.93+€0.07 EUR Hold'em No Limit - Poziom III (20/40) - 20/08/2014 21:27:04 CET [20/08/2014 15:27:04
  • Odpowiedz
@porque: Ojej, chodziło mi o jakieś rozdanie co do którego masz wątpliwości a nie kilka turniejów :) Nie wiem czy ktoś będzie mieć czas żeby to przeanalizować wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@japantown: dzięki wielki. Czyli z dobrymi kartami raczej przebijać? a jak nic sie nie ma pewnego. To częściej mam pasować? No i w sumie masz racje :). A o ile takie przebicie byś proponował? Np przy stawce 20/40 żeby była to podwójna stawka?
  • Odpowiedz
@porque: Co to w ogóle są za turnieje? starsy nie działają więc nie mogę sprawdzić.

O ile to już mniej ważne, 2x, 2,2x, 2,5x, 3x jak wolisz, przy eff. stack ok 10-20bb polecam 2x.
  • Odpowiedz
@porque: Czyli coś jak Twister z iPoker, już rozumiem. To takie gamblerskie 3osobowe hyper-turbo.

Pooglądaj filmiki o HU z pokerstrategy, wszystko na co wystarczy statusu.
  • Odpowiedz
  • 0
@japantown: dzięki wielkie.zaraz sie za to zabiorę. Bo przed następna gra. Chce po prostu wygrać. I tak jak mówisz. Np za 1 euro. Jest losowanie. Zazwyczaj do wygrania 2 euro ale mozna nawet i 1k wygrać. Ale raczej to cos koło 10 euro jest. 3 osoby. Szybko turniej i tyle. W trzech jak gramy. Idzie mi raczej dobrze. Jak mowię. Praktycznie 100% ze jest sam na sam. A tam jak
  • Odpowiedz
  • 0
@japantown: hahaha nie obrażam sie. :) spoko rozumiem. I po to wlasnie sie pytam. O porady i wytkniecie moich błędów. Za co jestem ci naprawdę wdzięczny :)
  • Odpowiedz
Mam kolosalna przewagę. I ostatnio nawet połowy nie wygrywam :/ a ludzie nie są jakiś wysoki poziom.


@porque: Ekhem.

Poczytaj chociaż o podstawach i strategii push/fold. Powodzenia.
  • Odpowiedz