Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirkówny,

na wykopie jestem już od ponad 4 lat, ale teraz, z nowego konta zwracam się do was z ogromną prośbą. W najbliższych miesiącach planuje otworzyć food truck z jedzeniem. Głównym produktem będą świeżo wypiekane bagietki, z których będę robił kanapki. Chciałbym się skupić na sprzedaży porannej, tak w godzinach o 6-7 do mniej więcej 14-15 aby sprzedawać swoje produkty jako śniadania i lunche. Grupa docelowa to studenci i korpopracownicy. Wszystko mam już dograne, jedyne z czym mam olbrzymi kłopot to nazwa. Proszę więc was Mireczki abyście uruchomili swoje pokłady kreatywności i szare komórki i pomogli mi uporać się z tym problemem. Oczywiście nic za darmo. Niezależnie od tego czy użyje którejś z propozycji, osoba z największą ilościa plusików otrzyma specjalny kupon na 5 darmowych posiłków lub jeśli będzie spoza mojego miasta(które ujawnię na priv) jakiś inny prezent! A jeżeli użyje nazwy zaproponowanej tu na mirko, osoba, która ją wymyśliła będzie miała darmowe jedzonko 4eva!

Aha, co ważne, chciałbym uniknąć nazw w innym języku, najlepiej polskie, ewentualnie jakieś wstawki z angielskiego.

Prośba nr 2: oprócz swojej propozycji, podajcie w komentarzu, która jest najlepsza z poniżej listy, którą sam skleciłem.

pieke bagiete

bibułka na kółkach

drugie śniadanie

bułka na kółkach

kanapatka

kanapietka

bagiety za monety

bagiety z furgonety

bagietki z furgonetki

kanapki z kanciapki

bagieta z pieca

świeżo-jeż

jedzienie

z pieca jeż

jedź kanapkę

niedzwjedzie bagietki

niedźwjedzie z pieca

długa przerwa

kanapki do łapki

bag i etka

bag i ety

ranne kanapki

7.14 piec

7/14 kanapki

7.14 w piecu

714 Sandwich

kanapKarnia

Van Piec

Barter

Van Ranny

Ranny Van

Poranny Van

Wypiek poranny

Korytaż

Koryto

Korytruck

Mniamniak

Mniamka

jedzieNIE?

P-----S.

SZAMOtanina

Szamcar

Szamkar

szamAUTObym

Dobra carma

Kanapkar

Eatruck

NAJEbus

Naje Bus

n---------a

pojevany

zjevan

bagieton

Syty Van

Sytybus

Furgon

Barobus

barowóz

piecowóz

bagietowóz

kanapkowóz

foodbryka

bagietobryka

foodfura

fura bagiet

bagietofura

bagietkareta

kareta bagieta

Z góry dziękuję!

#prosba #pytanie #konkurs #rozdajo #myslimyniespimy

  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBagieta: Ja nie o nazwie, ale jako foodlover dorzucę swoje trzy grosze. Kiedyś mieszkałem w Szkocji. Jedzenie raczej kiepskie, ale był takie sklep z bagietkami, działał tylko w godzinach lunchowych, który serwował istną ekstazę. Bagietki, leciutkie pieczywo, chrupiące, ciepłe. Składniki robione na bieżąco, np BLT, to świeżo usmażony bekon, do tego dobry majonez. Miodzo. Zrozumiałem, że kanapki to może być coś więcej. Teraz mieszkam w Poznaniu, jedna znana burgerownia Łapu
  • Odpowiedz
@PanBagieta: Czyli "jestem głodny -> idę po bagietkę", a nie: "jestem głodny -> idę do Pana Bagietki". Hm. Może coś wymyślę. Nie obiecuję, ale się postaram. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz