Wpis z mikrobloga

Mam na myszkę tak 90zł. Co kupić w tej cenie? Miałem Gigabyte M7 ale zdechła. Mogę dołożyć i wziąć ze sklepu coś lepszego.

A4tech ze zdjęcia i wszystkie jemu podobne odpadają, bo jak ręka się spoci to ta guma po lewej stronie sprawia wrażenie dotyku jak w środku C@#$. Serio. Szukam alternatywy. Brat ma mychę i poleca, pasuje na moją rękę, no ale niestety.

#gry #gracze #myszki #a4tech #fps oraz gracze #csgo oraz #bf3
Pobierz sspiderr - Mam na myszkę tak 90zł. Co kupić w tej cenie? Miałem Gigabyte M7 ale zdech...
źródło: comment_HQDJdjVjlSq5DYIaczP0bAt1lVCiFQOR.jpg
  • 23
@sspiderr: nic nie bierz od zalmana, chinskie gowno mialem od nich klawiature padla po pol roku. Za taka cene moglem sobie kupic wtedy razera nie mechanicznego.

Jezeli cokolwiek moge polecic w wyzszym przedziale cenowym to roccat savu, najlepsza myszka jaka mialem - nie wchodzac w szczegoly bo testy mozesz sobie znalezc. Dodam tylko ze slizgi mialby byc na 10-12km mam na swojej 25km i dalej sa jak nowe
Pobierz j.....o - @sspiderr: nic nie bierz od zalmana, chinskie gowno mialem od nich klawiatu...
źródło: comment_6jqytht56DjIOtOG6RlzVmbOEUr5bvM1.jpg
@japco: fajnie, moze sie przyda na przyszłosc. Na razie mam mniej niz 100 ale kiedys lukne na tą firmę. Btw: slizgi mogą i starczac na 1km, skoro kosztują grosze, co nie?