Wpis z mikrobloga

Podczas rozgrywania finału ESL One w BF-a 4 gra wysypała się jednemu graczowi, następnie wysypał się serwer, aż na końcu ponownie jeden gracz załapał wylot. W końcu druga drużyna powiedziała "gg" i wyszła z gry. Aż chce się zażartować "Something went wrong", ale ja po prostu jestem zażenowany, że po 9 miesiącach od premiery, po wielu patchach i łatkach ta gra nadal działa jak chce. I nazywają ją grą kompetytywną. To jest nie do wiary.

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/2dwn5r/epsilon_vs_mym_gamescom_final_sabotaged_by_the/

#bf4 #gry #eslone #fail #wykoparmy #esport
  • 33
@Zari: widać tak cięzko pracują nad nową częścią, że nie mają czasu na połatanie czwórki. ze względu na takie opinie wąciż jeszcze nie kupiłem
@Zari: W bf4 gram na i5-4670k +HD 7970, klatek jest od diabła, tylko co z tego skoro wciąż mam wrażenie że coś jest nie tak.Pewnie większość pecetowych graczy ma takie same lub podobne odczucia,u mnie chyba największym problemem jest nie pc, tylko neozdrada i jej zagubione #!$%@? wie gdzie pakiety.Dlatego wróciłem do bf3, gdzie mnóstwo świeżego mięska czeka na anichilację.
@bbackbone: nie znasz się, ja zacząłem grać w BF4 w czasie darmowego tygodnia (złożyłem właśnie zamówienie na wersję Premium) i stwierdzam, że jednak w porównaniu do BF3, ta gra poszła do przodu, nie jest to może rewolucja, ale uważam, że należy jak najszybciej się przesiąść na BF4, BF3 to przeszłość, BF3 jest wtórny i nie ma żadnych perspektyw.
@Zari: ale w porównaniu nawet do CQ 5v5 w BF3 dominacja wygląda jak TDM. Latanie od punktu do punktu. To co że zginiesz? Zaraz się odrodzisz i w 10 sekund znów będziesz w tym samym punkcie. Pomijając już samą rozgrywkę, dla widza oglądanie 5v5 dominacji jest po prostu niemożliwe. Przełączasz się na kogoś, 5 sekund, śmierć, przełączasz się na inną osobę, 5 sekund, śmierć. Bez sensu.
@bbackbone: Mapy nie są takie złe. Sam nie wiem co jest nie tak, ale czuję każdą swoją komórką, że coś nie działa jak powinno. Mechanika żołnierza ogólnie jest skopana. Chcieli zrobić jak najbardziej realistyczne zachowanie, animacje, ale nie zauważyli, że w fps-ie to nie działa. Jak może być sytuacja w której żołdak trafiony w głowę pochyla się co uniemożliwia drugie trafienie, ale przy okazji sprawia, że przeciwnik nie widzi tego i
@flager: wiesz, ja też chętnie pograłbym w BF4 ale się nie da. Nie ma balansu pojazdów i dodali za dużo ułatwień dla nubów i debili takich jak miny Slam czy wyrzutnie LAW albo SRAW. Teraz żeby zniszczyć czołg wystarczy #!$%@?ć się na najwyższy budynek i nawalać tym gównem. Coraz mniej skilla potrzeba żeby grać w tę grę.
Moim zdaniem najbardziej kompetytywną grą wojenną jest Arma 2. Gdyby tylko były turnieje e-sportowe z tego, oooo. Po prostu mokry sen Zariego. Zero forów. Dostaniesz, właściwie umierasz. Jedzie czołg, no to problem. Leci helikopter, lepiej zwiewaj. To jest to, a nie jakieś casuale w stylu BF-a.
@flager: nie, ponieważ: nadal #!$%@? bronie pickupowe są, nadal hitreg #!$%@?, mapy z podstawki są #!$%@?, nadal attack heli i czołgi są z kartonu. Dziekuję ale nie, bf3 > bf4.

+ brak optymalizacji, żeby na i5 4670k @ 4,5ghz z 12gb ram i gtx770 2gb, były dropy fpsów? No #!$%@?, żart jakiś.
@bbackbone: tak się tłumaczy każda osoba, która słabo gra w daną grę, złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

Jeszcze wspomniesz moje słowa jak ludzie będą wspominać BF4 a o BF3 każdy zapomni. W sumie nie ma co się dziwić, bo BF3 jest dość przeciętną grą.
@flager: w BF4 mam kd 3.5 a tłumaczę się tak samo. Ta gra ssie pałę jak na razie. Nikt z moich znajomych z klanu w którym łupałem w BF3 nie gra w czwórkę. A nie byli to źli gracze, powiem nawet że bardzo ogarnięci. Dodatkowo grałem z gościem który ma jednego z lepszych aimów jakie kiedykolwiek widziałem. Pograł w BF4 chwilę i przerzucił się na CSa bo w BF3 nikt już