Wpis z mikrobloga

Podczas rozgrywania finału ESL One w BF-a 4 gra wysypała się jednemu graczowi, następnie wysypał się serwer, aż na końcu ponownie jeden gracz załapał wylot. W końcu druga drużyna powiedziała "gg" i wyszła z gry. Aż chce się zażartować "Something went wrong", ale ja po prostu jestem zażenowany, że po 9 miesiącach od premiery, po wielu patchach i łatkach ta gra nadal działa jak chce. I nazywają ją grą kompetytywną. To jest nie do wiary.

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/2dwn5r/epsilon_vs_mym_gamescom_final_sabotaged_by_the/

#bf4 #gry #eslone #fail #wykoparmy #esport
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lymha patrz tak samo jak Ty zostałem zaszczycony przez wielkiego i wspaniałomyślnego @bbackbone, który osobiście pofatygował się, aby sprawdzić profil takiego marnego i lichego gracza jak ja.

Dzisiaj świętuję.

@Kaethax: nie każdy jest tak bystry jak Ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@flager: Flager, za przeproszeniem przestań pierniczyć. Mam bf-a od premiery i dla mnie ta gra leży. Pamiętam jak działała po premierze jak i 5 miesięcy po i to jest niedopuszczalne by taka gra tak wyglądała.
  • Odpowiedz
@Zari: wiesz czym jest ironia? Przeczytałeś resztę moich komentarzy, jak i komentarze innych mirków w tym wpisie? Jakoś inni nie mają z tym problemu i widzą, że sobie robię jaja, jedynie ludzie którzy zbyt poważnie do tego podchodzą jakoś są na to ślepi.
  • Odpowiedz