Wpis z mikrobloga

Przyjechała do mnie do #pila na wakacje chrześniaczka lvl14 ze wsi z powiatu lipnowskiego kuj-pom. Zasadniczo jest tam bez szału, rodzice niezbyt pieniędzy mają, więc dzieciak za wiele świata nie widział. Wiem doskonale w czym rzecz, bo sam pochodzę z sąsiedniej wsi i też kolorowo nie było. enyłej.

Wczoraj byliśmy w Poznaniu. Musiałem coś tam załatwić i z żoną wzięliśmy ją na starówkę. Generalnie spoko, zabytki not bad, klimat okejka, zdjęcia na fejsbuczka itd, ale największe wrażenie zrobił na niej


#oswiadczenie #chrzesniaczka #coolstory #poznan
  • 25
  • Odpowiedz
  • 22
@pogop: Stary rynek. Jak turyści o starówkę pytają, to niektórzy poznaniacy podpowiedzą, by kierować się do Warszawy czy tam Wrocławia.
  • Odpowiedz
@Zaff: To samo w Krakowie. Zawsze gniję z tych przemądrzałych, aroganckich jełopów. Wielka im się krzywda dzieje, bo ktoś mówi trochę inaczej niż oni i już nie mogą człowiekowi drogi wskazać :D
  • Odpowiedz
  • 0
@pogop: jak ostatnio byłem w Poznaniu to się dowiedziałem po dojechaniu do hotelu ze Stare miasto to zupełnie inna dzielnica niż stary rynek w centrum :-P
  • Odpowiedz
@Jozio0506: Zrozumiałem to źle bo w google tylko patrzałem a tam nazwa dzielnicy jest z daleka od centrum, ale teraz jak patrze to zarys dzielnicy obejmuje stary rynek.
  • Odpowiedz
@bauagan: Lipno tak, powiat nie, na tę część powiatu bardziej oddziaływuje Wlocławek, niż Lipno poza tym. Nie ma też co dramatyzować, znam zdecydowanie gorsze regiony Polski niż powiat lipnowski z którego też pochodzę.
  • Odpowiedz