Wpis z mikrobloga

Widzę, że Mirki obeszły księżyc, ale muszę.

Przełęcz Krowiarki - Szkolnikowe Rozstaje - Skręt Ratowników - Babia Góra - Mała Babia Góra - Żywieckie Rozstaje - Fickowe Rozstaje - Markowe Szczawiny i dojście na Przełęcz Krowiarki

Łącznie 22.4 km. Pogoda rewelacyjna: z rana zimno, przy podejściu pod Babią też dość chłodno, na szczycie wietrznie i zimno, ale ze słońcem. Dalsza trasa w słońcu chociaż wiało. Pierwszy raz weszłam na Babią - miałam już kiedyś okazję, ale nie miałam przy sobie butów trekkingowych ;__; Byłam nieeeeesamowicie podekscytowana. Kocham Babią, a Perć Akademicka jest fantastycznym podejściem i już rozważamy z ojcem nocne wejście (on robił już coś takiego).

#chodzepogorach #naszlaku #zawoja #babiagora #ksiezycowyspacer
tuhna - Widzę, że Mirki obeszły księżyc, ale muszę.



Przełęcz Krowiarki - Szkolniko...

źródło: comment_DDhUnyOiP94WNqwM8fqw7AAVd2MZWzUZ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Deykun: Dlaczego nie? W końcu jesteś założycielem tagu, jednym z liderów pod względem przechodzonych kilometrów i... tak naprawdę to nie ma przecież jakoś śmiertelnie ważnego znaczenia, co obchodzimy. Ważne, żeby odejmować kilometry ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tuhna: Babia jest wspaniała, ale za te schodki za krótkie na dwa kroki a za długie na jeden ktoś powinien trafić do nieprzyjemnego miejsca. A Perć Akademików jest spokojnie do zrobienia nocą. Zwłaszcza, że wschody słońca są tam tego warte (:
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: Szkolnikowe Rozstaje do Skrętu Akademików mnie niesamowicie #!$%@?ły :/ za te schodki powinni urywać ręce; chociaż zejście z Małej Babiej jest milion razy gorsze: idzie się wieki, jest strasznie niewygodnie i człowiek się po prostu zaczyna bardzo szybko nudzić
  • Odpowiedz