Wpis z mikrobloga

Ostatnio nadrobiłem komiks Miles Morales - The Ultimate Spider-Man, jedyny serię Marvela, którą jeszcze czytam (choć w planach mam All-New X-Factor i Spider-Man 2099 ze względu na scenarzystę Petera Davida).

Wygląda na to, że Marvel wskrzesił w uniwersum Marvela Petera Parkera, aczkolwiek z dużą dozą prawdopodobieństwa okaże się pewnie jego klonem - Scorpionem, który pojawił się stu numerów temu w serii Ultimate Spider-man.

Czyżby Ultimate Ben Reilly'm, o którego tak prosili fani?

#marvel #marvelultimate #komiks #milesmorales #spiderman
Pobierz
źródło: comment_80rNmmGr84zLbqN1JYFdGzmaAxuGGsKz.jpg
  • 15
@Liquid_Snake:

Jak pisałem seria komiksowa "Miles Morales - The Ultimate Spider-Man".

Za rysunki odpowiada Sara Pichelli.

Seria opowiada o następcy Petera Parkera w świecie Ultimate, aczkolwiek jego historia zaczyna się w Ultimate Comics Spider-Man vol. 2 (ta sama rysowniczka i scenarzysta).
@bastek66:

Fakt, zapomniałem, że seria jest rysowana przez dwie osoby na przemian.

Bendis mnie nie zawodzi, jeśli chodzi o USM, no może nie licząc niektórych numerów pierwszej serii Ultimate Comics Spider-man.

To, że gdzieś indziej produkuje kaszane niespecjalnie mnie martwi - USM to jego oczko w głowie ;)
@Liquid_Snake: Jest cała masa kobiet rysowniczek robiących w superhero, moja ulubiona to Amanda Conner, zwłaszcza jej wersja Power Girl.

Oglafa babka rysuje

Stan Lee głównie pisał.

@80sLove: Już dawno nie, Pichelli teraz All-New X-menów bodajrze rysuje. A Bendis dupa, cień tego co w ubiegłeś dekadzie robił. Poza tym ten krypto murzyn się nie nadaje do pisania drużynowych.
A Bendis dupa, cień tego co w ubiegłeś dekadzie robił.


@bastek66:

Akurat USM pisze tak samo jak zawsze. Nawet jak akcja wlecze się to nadal przyjemnie czyta się dla samych bohaterów i humoru.

A reszta... pewnie dla samych zer na koncie :D
@80sLove: Czytałeś Ultimate FF? Fialkov nawet dziury fabularne załatał i Dooma sprowadził a edytorzy dali mu #!$%@? rysownika u którego zwierzęcy superbohaterowie wyglądali lepiej niż ludzie.