Wpis z mikrobloga

#ruchnarodowy zamiast robić zadymy i prowokacje i pieprzyć bez sensu o narodowości kapitału (nie ma czegoś takiego jak narodowość kapitału) to powinien się zająć promowaniem Patriotyzmu Ekonomicznego.

Niestety zamiast robić mile widzianą robotę (promować patriotyzm ekonomiczny) to tylko dużo gadają o narodowości kapitału.

Tym samym są niczym w porównaniu do przedwojennych narodowców, na których się tak często powołują. Tamci to konkretnie działali. To już PO w akcji #jedzjablka lepiej promuje patriotyzm niż RN.

#patriotyzmgospodarczy #patriotyzmkonsumencki #patriotyzmekonomiczny #4konserwy #bekaznarodowcow
franekfm - #ruchnarodowy zamiast robić zadymy i prowokacje i pieprzyć bez sensu o nar...

źródło: comment_rcyo8MgzksNsksWYeUZdBzafgROTtmbd.jpg

Pobierz
  • 23
Skoro kapitał nie ma narodowości to co ma Twoim zdaniem na celu patriotyzm konsumencki?


@SirBlake: wspieranie rodzimego biznesu. Jakby kapitał miał narodowość to nie trzeba by było robić nagonki na kupowanie polskiego. Narodowość kapitału to przekłamane pojęcie. Tutaj nie ma implikacji. To, że część ludzi kieruje się pochodzeniem towaru nie nadaje kapitałowi narodowości.
to nie wina RN, że nie pokazują tego w mediach.


@TajemniczyDonPedro: a w mediach to NIGDY nie słyszałem ANI Bosaka ANI Winnickiego ANI pozostałych, którzy by często o tym mówili przy okazji różnych wystąpień. A można zrobić z tego punkt programowy. "Patriotyzm ekonomiczny - robienie szeroko zakrojonych akcji promujących polskie produkty przez co wzmacnianie polskiej gospodarki, co ma się przełożyć na poprawę polskich przedsiębiorców i zmniejszenie bezrobocia".

Fajny argument, co?
no ale mój ostatni wpis dotyczył reklamy na mieście, w dodatku nie pierwszym lepszym ale jednym z najbardziej znanych, przez które przewija się bardzo dużo ludzi. Co mają do tego media.


@franekfm: Cytuję Twój post, do którego się odnosiłem:

nie ma tego w mediach !!!I w mojej okolicy też tego nie ma. Nie ma też tego w drodze na rynek w Kraku ani nie dostrzegłem tego nigdzie w Kraku na
Nie czytałeś programu wyborczego Ruchu Narodowego, prawda?


@TajemniczyDonPedro: nie czytałem

Liderzy RN są rzadko zapraszani do telewizji.


A na lokalnych spotkaniach to co? Słyszałem wiele razy, że RN uważa, że kapitał ma narodowość ALE NIGDY, że RN chce aktywnie wspierać patriotyzm ekonomiczny.

RN jest w kwestii promocji patriotyzmu ekonomicznego bardzo, bardzo słaby (bo za mało agresywny w tej kwestii).
nie czytałem


@franekfm: gdybyś przeczytał, to wiedziałbyś, że patriotyzm ekonomiczny jest mocno akcentowany w programie RN.

A na lokalnych spotkaniach to co?


Przykładowo to: https://www.youtube.com/watch?v=_iJFLU-BXmQ

Słyszałem wiele razy, że RN uważa, że kapitał ma narodowość ALE NIGDY, że RN chce aktywnie wspierać patriotyzm ekonomiczny. RN jest w kwestii promocji patriotyzmu ekonomicznego bardzo, bardzo słaby (bo za mało agresywny w tej kwestii).


https://www.facebook.com/SwojDoSwegoPoSwoje?fref=ts
@Plex: jak sobie prześledzisz moją dyskusję z

@
TajemniczyDonPedro to zauważysz, że wylewam swoje gorzkie żale, że nie widać działania narodowców w pewnym temacie a powinno być bo to w interesie narodu. Potraktuj to jako konstruktywną krytykę.