Wpis z mikrobloga

@jascen: No nikt nie ogarnął, śmialiśmy się z tego właśnie, organizator już zapowiedział że wyciągnie konsekwencje finansowe grupie ochroniarskiej która miaął zapewnić bezpieczeństwo na stadionie
@Poirytowany: Sam się dziwiłem, akurat z mojego narożnika on wybiegł, patrzę na niego, on biegnie, nikt się nim nie przejmuje, no beka po prostu :D Ale jak już go złapali to prowadzili prawie jak mordercę xD Zresztą z drugim (tym, co podbiegł do Ramosa) podobna sytuacja, nikt tam strasznie się nie przejął.
@Czipsu: A to daleko, ja z kumplami miałem 4 - 5 - 6 przy samej barierce, jak widziałeś gościa co co chwile się podrywał pod barierką w koszulce Ramosa nowej to byłem ja :d I jako jedyny stałem i klaskałem Gomezowi
@Poirytowany: To raczej Ciebie nie widziałem :D

Sam myślałem nad miejscami przy samej barierce, ale zdecydował się akurat na swoje, bo były na tyle wygodne, że za mną nikt nie siedział, ściana była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czipsu: Przy samej barierce super, bo nikt nie zasłania, wszystko było przez tą pleksi widać na siedząco, super miejsca mieliśmy, a jak się coś działo to spokojnie można było wstać i oglądać, jak będę znowu jechał na jakiś mecz to te same miejsce polować będę
@Poirytowany: Przede mną siedziała jakaś niska dziewczyna, do tego styl bardziej piknikowy, ani razu nie wstała, więc problemów z widocznością żadnych :D Przed moim #rozowympaskiem też niski chłopak, za to bardziej po lewej ktoś wyższy siedział, a że i ona niska to przy rożnym musiała trochę się wychylać :D