Wpis z mikrobloga

@StayOut @maxPL @Sudokuu @maxPL: Ogólnie to polecam zobaczyć sobie to cloakpal.com. Konkretnie zakładkę "Vote". Jest bardzo małe zainteresowanie tymi ich innowacjami - mam nadzieję, że nie wtopimy. Ludzie analizowali ich koncepcję działania onemarketu i wychodzi na to, że kod będzie miał bardzo wiele wad. Moim zdaniem jak będzie cena rzędu 250k (o ile jeszcze będzie ;>) to należy jak najszybciej się zwijać.
  • Odpowiedz
@TryWalkingInMyShoes: Teraz rynek jest skupiony na btc i to od niego będzie zależało w którą stronę pójdą późnmiej pozostałe kryptowaluty. Ja przewiduje 2-3 tygodnie jeszcze spadków bądź trendu bocznego na obecnych poziomach 400-540 jak przebijemy 540 z dużym wolumenem powinniśmy iśc ku górze. Ja teraz mam prawie same fiaty i czekam na okazje możliwe że już sięgneliśmy dna czyli te 300 $ za btc i teraz niżej już nie pójdzie.
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: Osobiście zastanawiam się czy nie przeskoczyć jakoś na DarkCoina. Cloak zachowuje się dość gwałtownie, ktoś ciągle próbuje go dumpować. No, a co do innowacji dotyczących tej monety - zobacz sobie jak wielkie zainteresowanie jest cloakpalem. A mogłem w porę zwiać... ;>
  • Odpowiedz