Wpis z mikrobloga

#poznan #peka

Jak jestem studentem i wyrobię sobie nową pekę to ona ogarnie że jestem studentem i da zniżki? Czy muszę na ostatni rok studiów włączać ją na ELS a później wyrabiać dopiero PEKĘ właściwą? =.= ##!$%@? dobrze że mam rower, ale jednak raz na miesiąc zdarzy się w coś wsiąść...
  • 11
@Taiffun: niestety- debilizm pełną parą

ale chyba przy składaniu jest do zaznaczenia że się ma ulgę - zaznacz że do końca studiów - najwyżej nie "przejdzie" ale spróbować można
@kromkas: może nie dotarłem do tego momentu, ale "jeśli jesteś studentem zaznacz by twoja legitka stała się peką, przy czym nie dostaniesz peki" więc w sumie na jedno wychodzi czy wyrobię ją później, czy teraz i będę biegał... :<

...nie podoba mi się kierunek w jakim idzie świat #wolaniewkosmos
@Taiffun: może coś pozmieniali, ja mogłem wybrać czy peka na legitce czy nie

+ potem była opcja - aktwyne zniżki - i tam wybierałem z listy 50% zniżka studencka czy jakoś tak
@Pismak: ceny jak za papierowe... słabo :/

@kromkas:

A, czyli legitki można używać jako peki bez zniżki także po ukończeniu studiów? To byłoby nad wyraz sprytne. Ale póki co...

Błąd 503


Serwer nie może zrealizować twojego żądania ze względu na konserwację lub zbyt duże obciążenie.


Prosimy spróbować później.

Chyba nie chcę wracać do tego miasta... :<
@Pismak: po co mam gubić? Aktualną mam ELS, tylko "trzeba" ją zaadaptować do nowego systemu. Właśnie wybrałem tę drogę, najwyżej później stworzę jeszcze osobną pekę za rok albo coś... a może do tego czasu będziemy przemieszczać się już tylko w podziemnych tunelach przez skażenie na powierzchni? :P