Wpis z mikrobloga

@LaTuaOmbra: To zacznij produkować koszyki w wersji islamskiej z naciągniętą burką na kraty. Stoje w kasie, to normalne, że widzę co ludzie w wózkach mają. Pewnie jesteś jednym z tych, dla których to powiesili...
@hanksters: no człowieku, daj spokój, wepchnie Ci się taka cała banda Januszo-Grażyn i najebią tego szajsu do koszyka, że mało konstrukcja się nie złamie. Jeszcze brakuje, żeby przy koszykach stały od razu paleciaki, bo jak by można było, to na paletę by od razu #!$%@?ł.
@LaTuaOmbra: albo wpadasz na jakąś alejkę a tam Janusz cukier a Grażka mąkę #!$%@?ą do koszyka, jak polacy na akordzie w niemieckich ogórkach i weź mi teraz powiedz, że oni wypieki robić będą w sierpniu na wigilię grudniową.
@Zielony34: wiesz ja wpadam raz na miesiąc/dwa tygodnie do marketu typu edeka i #!$%@? parę skrzynek piwa, papiery toaletowe, wody, soki, itp na dwa koszyki z żoną bo potem latamy tylko po bułki czy takie pierdoły żeby nie stać w kolejkach z tobolami i mieć spokój. Sam pewnie kiedyś tak będziesz robił :)
@LaTuaOmbra: ale człowieku, ja pisze o jednym produkcie, jak ide do sklepu na zakupy tygodniowe to jest inna bajka, chyba, że chcesz mi przekazać, że pojawiła się jakaś dieta cud i ludzie #!$%@?ą tylko cukier, albo mąkę...
@Zielony34: nie rozumiem dlaczego tak przeżywasz, że ktoś kupuje cukierbalbo mąkę po kilka kilogramów. U mnie np. jest dużo ludzi w domu więc cukru zużywa się dużo, do kompotu, wypieków itp. więc logiczne, że łatwiej wrzucić 10kg cukru do wózka, później do bagażnika i spokój na kilka tygodni. U ciebie widzę nieuzasadniony (nie chcę tego sformułowania używać ale muszę) ból dupy. No i "wieczna beka z ludzi co używają cukru xD"
@Zielony34: O co ten ból dupy? Myślisz, że cukier to tylko do herbaty jak Korwin? Nawet mi cię nie żal.

Dużo ludzi robi przetwory owocowe, piecze ciasta, pędzi alkohol.