Wpis z mikrobloga

Ej mircy jakiś #!$%@? gołomb-nielot mi się zadomowił na paparapecie (parter). Od 2 dni nic #!$%@? nie robi ino mi łazi w te i we w te, inne gołomby go dokarmiają a jeszcze inne mu dokuczają... A jeśli on jest chory na ptasią grypę i tylko czeka żeby mnie zarazić? Myślicie, że mogę z tym przypadkiem zadzwonić na straż miejską, żeby mi tego gołomba usunęli? Kiedyś miałem podobną sytuację i skończyło się plagą pluskwy (pic rel), 3 nieprzespanymi nocami i kupą forsy wywaloną na dezynsekcję. Pomijam już obsrany cały parapet i gzyms... Wrrrr śmiertelny #!$%@? w serce wszystkim gołombom!

#gorzkiezale #wnienawiscidogolebitakzostalemwychowany #golomb #strazmiejska #powazne
themindcrusherHS - Ej mircy jakiś #!$%@? gołomb-nielot mi się zadomowił na paparapeci...

źródło: comment_yHhNCO1JOKYVkezMhl1P3W472097TY4G.jpg

Pobierz
  • 8
@themindcrusherHS: Miałem ostatnio pluskwy, które co wieczór właziły mi do domu z gniazd jaskółek. Akurat trafił się remont bloku, gniazda się #!$%@?ły, jaskółek nie ma, pluskwy wyłaziły na parapet przez jakiś czas, parapet #!$%@? chemią za 20zł z Allegro. Wszystkie #!$%@? zdychały od razu, żadna nie wlazła do domu. Teraz już nawet nie włażą na parapet.
@wzr1one: No i spowrotem wlezie #!$%@?. Bo to nie tak, że on w ogóle nie lata, tylko lata jak taka kura. Ostatnio jak spiderman po ścianie chodził (mocno chropowaty tynk) i tak śmiesznie tymi skrzydełkami telepał. No ale wciąż chcę go się pozbyć, bo serio się o jakieś choróbsko obawiam, bo wiem, że gołębie to nie są najczystsze zwierzęta. To wręcz szczury latające...

Poważne pytanie więc, straż miejska zajmuje się takimi
@janoosh: Tobie kolego też tak mówią "idź stąd"? Nie no, bądźmy rozsądni. Nie męczymy ani nie krzywdzimy gołombów. Mimo, że to sra, syf roznosi i generalnie jest szkodnikiem, ma prawo sobie żyć jak wszystko inne... No, oprócz komarów. ;)