Wpis z mikrobloga

@falowlosa: Nie ogarniam, odchudzanie jeśli się nie ważny 150 kg nie ma problemów z sercem, wątrobą, płucami itp to przecież nic trudnego, nie trzeba fakultetów by to wiedzieć, trzeba ruszyć dupę i jeść dobrze i porządnie ( a nie jak sporo rp że je 50 serków, jogurtów na dzień nie mając odpowiedniego ruchu i się dziwi że nie chudnie) albo się leczyć psychicznie (bo wiele różowych parametrami fizycznymi są zdrowe)
@falowlosa: Ja nie ćwicze i też prawie albo i ponad 10 kg zrzuciłem od marca :) Ja nie powiedziałem że to złe tylko wydaje mi się że lepszą motywacją na rp jest chłop a najlepiej jak sobie jakiegoś wypatrzą i chcą dla niego schudnąć czy coś.
Słuchaj, ja ćwiczę od półtorej roku, do tej pory zrzuciłam 10 kg. W tej chwili waga stoi w miejscu, chcemy jakoś dziewczyny zmotywować.


@falowlosa: Stoi w miejscu bo pewnie za mało jesz.
@falowlosa: Tak w ogóle:

Takie ćwiczenia Wam zbytnio dużo nie dadzą. Ćwiczenie 15min dziennie to 500 spalonych kalorii (oczywiście sporo tu przesadziłem bo jak jest 100 to dużo)? Nie mówiąc o tym, że spalać zaczynasz dopiero po około 20 minutach wysiłku. Na początku organizm spala węgle. Do spalenia kilograma tłuszczu potrzeba zużyć 7000-9000 kalorii. Czyli w Twoim przypadku potrzeba 18 tygodni na spalenie kilograma.

Ja trenuję na w miare wysokich ciężarach