Wpis z mikrobloga

115kg (05.2013) - 75kg (04.2014)

803,2 - 40 = 763,2

Ciezko mi stwierdzic do jakiego stanu sie doprowadzilem, dopiero w pracy mialem dostep do wagi i najwyzszy wynik odnotowalem w maju 2013 - 115kg. Pozniej moglo byc wiecej ale wolalem nie sprawdzac. W kwietniu 2014 zanotowalem najnizsza wage - 72kg. Od tamtego czasu wzrosla do 75kg z wahaniami +/- 2 kg po weekendzie w zaleznosci od tego czy pije czy tez spedzam go aktywniej.

Waga leciala stopniowo, w grudniu bylo to 95kg i pozniej troche przyspieszylo ale to zrozumiale gdy czlowiek nagle zawiera nowe znajomosci i spedza aktywniej czas.

Mialem podstawowe badania przedoperacyjne i wszystko mniej wiecej po srodku skali. Operacja byla juz po rekordzie a przypadlosc nie miala wplywu na utrate wagi.

Plusy:

- Nie poce sie jak swinia, np. przy 30'C wsiadam do nagrzanego auta i nie zgrzeje sie zanim klima nie zrobi swojego.

- Zwiekszona pewnosc siebie chocia nadal jest z tym zle ale wczesniej bylo wrecz tragicznie.

- Moge kupic sobie pasujace ubrania a spodni nie trzeba skracac. xxl sa zazwyczaj na osoby znacznie wyzsze.

- Dziewczyny usmiechaja sie w pracy, w autobusie, wszedzie :)

- Widze swojego penisa a nie brzuch:p U osob otylych proporcje sa bardzo duze i wizualnie wyglada skromniej.

- Lepsza kondycja chociaz nadal #!$%@? przez fajki.

Moze nie minusy ale problemy:

- Kupowanie ubran przez ostatnie miesiace. Przez ten czas kupilem 4 pary spodni, jednoczesnie mialem jedne dobre i jedne troche za duze ale jeszcze w miare. Do tej pory jeszcze sie powstrzymuje mimo, ze od ponad 3 miesiecy waga stoi w miejscu.

- Sporo zwisajacej skory na brzuchu.

- Spadek sily ale przynajmnien podnosze swoja wage.

#tonasadla
  • 16
@maqs7: Ja też wybrałem się w podobą przygodę :D

Sądząc po parametrach to masz i wzrost podobny do mnie (173 cm here) ja bym chętnie zobaczył zdjęcia przed i po :)

Ja startowałem z 117 kg obecnie 104,6.