Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie ! GoPro black 3+ czy Sony Action Cam hdr as30? W Internetach jest dużo porównań i opinii, jedni mówią, że gopro to sam marketing i tak naprawdę bardzo się przepłaca, a za 2x mniej można mieć taką samą jakość kupując SAC. Inni że jednak GoPro to Gopro i nic nie przebije jej jakości. Poza tym, wiecie może jak to jest z chińskimi akcesoriami do kamerek? Działajo?

#gopro #sonyactioncam #zakupy #pomocy
  • 14
@dudek36: Też się wahałem, aż pewnego dnia wyłapałem GoPro Hero 3+ Black na alledrogo od 1zł. Wylicytowałem ją za:


Ewentualnie możesz poczekać aż wyjdzie GoPro Hero 4 (nie pytaj kiedy, bo nikt nie wie, ale pewnie jakoś niedługo) i wtedy 3+ potanieją.
@dudek36: osobiście bawiłem się 2 i 3...

Trójeczkę bym porównał do SJ4000... nie wiem jak z tym najwyższym modelem...

Z as 30 nie miałem okazji się bawić... a do czego chcesz to używać??
@miniek91

@sailor_73

a ogólnie chciałem sobie kupić i próbować zmontować jakieś fajne filmiki, nigdy nie miałem dobrego sprzętu do nagrywania. Jakieś wakacje, narty, imprezy, jestem pilotem też to możnaby coś fajnego zmontować...

@KoCoKx

no to powiem Ci nieźle przyfarciłeś :) kiedy kupowałeś? może sprzedasz? XD kupowałeś jakieś akcesoria dodatkowe do niej? GoPro 4 to kwestia tygodni czy miesięcy raczej?
@dudek36: Kupowałem jakoś w lutym z tego co pamiętam.

Już sprzedaję, to będzie interes życia. :D

Akcesoria kupowałem z jednej aukcji gdzie był cały zestaw. Zapłaciłem coś około 200 zł. Poszukaj na alledrogo, wystarczy wpisać "gopro zestaw".

Co do gp4 to podejrzewam, że to będą jednak jeszcze miesiące, ale do końca 2014 powinni się wyrobić :P

Zawsze możesz kupić sj4000 i się nim pobawić przez te 3,4 miesiące.
@KoCoKx

no właśnie widziałem te zestawy, i jak one ogólnie, dają radę? nie jest jakiś szmelc? boje się, że jak np. podczepie do skrzydła samolotu (mówie tu o małych samolotach, typu cessna150) to mi gdzieś odleci ta kamerka niewiadomo gdzie i tyle z niej będzie :D
@dudek36: W większości są to chińskie zestawy, do których trzeba podchodzić ze szczególną uwagą. Mi wystarczają bo stosuję je głównie na quada lub do kasku więc jak coś, to zawsze mogę zeskoczyć i złapać kamerke.

Do skrzydła samolotu bałbym się przyczepić gp nawet na oryginalnych montowaniach (czytałem w internecie, że kolesiowi właśnie na cessnie spadła kamerka ze skrzydła - nigdy jej nie znalazł). Ewentualnie przylepce + jakaś mocna taśma + sznurek